Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek a loút látta az...

QueenRavenna kérdése:

Szerintetek a loút látta az ismerősöm? Csak az válaszoljon aki ismeri a loúról szóló kérdést!

Figyelt kérdés

Facebook státusza a következő:

J. K.

Csodalatos erzes amikor az ejszaka kozepen kimesz cigizni furcsa hangokat hallasz felkapcsolod a villanyt es egy hatalmas kutya all veled szemben....

Today at 3:38am

Like · Comment · Share

Hide story5 people like this.


M. M.

azt hogy?

Like · 6 hours ago

J. K.

Nem tudom de ott volt az tuti , nem ittam

Like · 5 hours ago

N. M.

tuti hogy csak behalucináltad xD

Like · 1 · 5 hours ago

J. K.

Biztam benne , hogy ezt fogod hinni de neem ez tuti ott volt nagy volt es raszta

Like · 2 · 5 hours ago

L. T.

És biztos, hogy kutya volt??

Like · 2 hours ago

J. K.

biztooos

Like · 1 hour ago


2014. jan. 18. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs mit jelent a "J. K." figyelmedbe ajánlanám a Loú -ról szóló blogot, amelyet D.W. a Loú biológus hozott létre, mert életben kell tartanunk eme nemes állat legendáját én folyamatosan követem a Loú -ról szóló történéseket és annak követőit. kíváncsi vagyok, hogy pontosan mit látott az ismerősöd. :)


Üdv, J Ügynök

2014. jan. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Miért kell teleszemetelni az ezotéria témakört?

Ha annyira nevetni, vagy viccelődni akar valaki, akkor fáradjon át a humor témához. Köszönöm.

2014. jan. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
J.K. az ismerősöm monogrammja!
2014. jan. 18. 16:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Hiába rakták át a modik a humorba, előlem nem tudták elrejteni. Szerintem lehetett loú, de a pontos megállapításhoz több infó kellene. Kérlek beszélj az ismerősöddel, J.K.-val és aztán továbbítsd az adatokat.

De mivel 2014 a Loú éve simán lehetett az első visszatérő loúk egyike.


Üdv, David Williams - loúlógus

2014. jan. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!