Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ezek mik lehettek? Megtörténte...

Ezek mik lehettek? Megtörténtek igy válaszoljon egy mágus plz xd

Figyelt kérdés

2-3 éve történtek ezek velem, de a mai napig nem találtam rájuk magyarázatot.

1. tündérfény, aludni próbálok külvárosi szuterénben és nagy aranyszinü fényeket látok a csukott szememen felvillanni és rögtön ki is aludni, pedig töksötét van..

Olyan volt mintha egy aranyszinü zseblámpával a szemembe világitanának...

Aztán fúú felkelek, és látom hogy ugyanilyen színü fény a VALÓSÁGBAN az ágytámla mögött ott fénylik, egy kisebb lámpa erejével, halványan bevilágitotta a szobát.. :DD

Ami igazán szörnyü volt, hogy én csak mozdulatlanul bámultam hátha vmi lámpa lehet, 5 mp múlva kialudt, odamentem és nem volt azon a helyen semmi sem..

ezelött és ezután is voltak ilyen fények, meg fehér szinüek is.. amikor próbálok aludni még mostanában is vannak ilyen villanások, de fizikailag is csak egyszer történt, és 1 éve már csak fehér szinüek és sokkal kevésbé fényesek, a vaksötétbe látom a szememen felvillanni

2. Kétszer elöfordult hogy aludni akartam, de nem tudtam, pedig már elgondolkoztam, és az elsö felkelési mozdulatnál egy erös durranó hangot hallok ezzel pontosan egyidöben felvillan/fellobban egy világitó fényfolt a szemem közepén és rögtön ki is alszik.. egyszer lila fényben, egyszer késöbb egy megrázó álom után arany szinben lobbant fel ilyen fényfolt erös hanggal, a sötétben a hangzás miatt nagyon para volt, föleg az aranyszinütöl paráztam be az álom egybeesése miatt is..

3. tündérváros: egyszer kimentem hajnalban még pirkadat elött sétálni, egy nagy réten voltam és tölem 100 méterre levö dombon elkezdtem alakzatokat látni, falut, házakat láttam rajta utcákkal.. teljesen új és tök szép volt, teljesen beleolvadt a domb ábrázatába de határozottan kiemelkedett belöle, a gyenge hajnali fény úgy világitotta meg.. De ekkor a sik tájon villanoszlopokat is láttam ott ahol nem is voltak, jó nagyok voltak és nagyon igaziak a perifériás részről.. Ez is csak egyszer fordult elő, más hajnalokkor nem láttam ilyesmit.

Aztán elindultam haza ez a domb mellett, ekkor már világosodott, és egy nagy szikrát láttam a domb felett a levegöbe ugy 20 méterre, 2 mpig égett majd villant és kialudt.

4. ez már régen történt és nem ide tartozik, de ez is csak egyszer történt, egy röhögőgörcs után a tesómmal aludni mentünk, de én nem birtam és fura gondolataim voltak, elkezdtem megmagyarázhatatlan túlvilági képeket látni, amelyek rendkivül dejavusek voltak, de sehonnan se tudtam felidézni ezeket.. ismertem öket, de egyik képröl se tudtam honnan, némelyik gyerekkori söt halványabb emlékekre emlékeztetett, de nem állt össze sehogy sem az emlékezés, olyan bizarr volt, eléggé beparáztatott azt hittem skizo leszek, akkor még fogalmam se volt ezekröl.


köszi a válaszokat


2013. júl. 19. 10:30
 1/6 A kérdező kommentje:
az 1. részt kiegészitem: ez a világito fényt én felülve néztem nagy szemekkel az ágybol, mikor hangtalanul kialudt egyböl odamentem felkapcsoltam a lámpát és láttam hogy semmi sincs ott és utána nem birtam aludni mert féltem a fényektöl szal biztosan nem álom volt vagy ilyesmi
2013. júl. 19. 10:54
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Te vagy a kiválasztott, akire az emberiség már hosszú ideje vár.
2013. júl. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Olvasás nélkül: sokat szívtál.
2013. júl. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
pff xd elsö kösz xd
2013. júl. 21. 01:01
 5/6 anonim válasza:
Én megmagyarázom neked csak hosszú lesz! írj privit ha érdekel! :)
2013. júl. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Madri00 válasza:
fogyasztottál már LSD-t ?
2018. jan. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!