Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az normális, hogy annyira...

Az normális, hogy annyira félős lettem, hogy csak csukott szemmel merek aludni?

Figyelt kérdés
Kérlek, segítsetek! Nagyon be vagyok rezelve ettől! Ti tapasztaltatok már ilyet? Csak értelmes válaszokat várok!

2014. febr. 6. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

először nyisd ki résnyire, úgy aludj! aztán fokozatosan nyisd egyre nagyobbra!

meglátod, két hét alatt olyan bátor leszel, hogy onnan kezdve csak nyitott szemmel fogsz aludni...

2014. febr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz a tanácsot, de nem hiszek az ilyen két-hét-alatt-kigyógyulsz kúráknak. A fenét. Próbáltam már csipesszel kitámasztani, de kettétörte a szemizmom 5 másodpercen belül.
2014. febr. 6. 20:20
 3/7 anonim ***** válasza:

És mi lenne, ha csukott szemmel aludnál? Esetleg horkolhatnál közben, mert ha hangot adsz ki magadból kevésbé félsz...


Tehát ha énekelsz, hangosan, akkor nem tudsz félni. Ez tény.

És mellesleg csukd be a szemed mert kiszárad.

2014. febr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A problémáddal nagyon sokan küzdenek. Évekig én is kizárólag csukott szemmel bírtam aludni. Aztán beiratkoztam a főiskolára, ahol az előadások alatt sokat gyakoroltam, hogy lehet nyitott szemmel aludni. Szerintem te is iratkozz be egy olyan szakra, ahol a tárgyak nagy része abszolút nem érdekel, és ott jól begyakorolhatod a nyitott szemmel alvást!
2014. febr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg, hogy este lefekvés előtt reszelt citromhéjat szórsz a párnádra, háromszor megkerülöd az ágyad, ( ha a fal mellett van, húzd odébb, mert csak így hatásos), majd dugj az orrodba 2 darab lóbabot, a szemedbe pedig óvatosan hints 3 marék pattogatott disznóparéjt és borsot! Nekem ez a módszer bejött! Többé már nem tudtam csukott szemmel aludni!! De kizárólag őstermelőtől vásárolt disznóparéjjal csináld.
2014. febr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszönöm Minden Mélyen Tisztelt Válaszolónak! Szerintetek nyóc általánossal lehet arra a főiskola-izébizére bejutni? Gyorsan várom a választ!
2014. febr. 7. 16:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Nappal járj csukott szemmel, akkor estére pihent lesz a szemizom, és alvás közben nyitva marad.


Nem kell érettsségi, elég a faiskola.

2014. febr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!