Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Melyik a legolcsóbb új autó,...

Melyik a legolcsóbb új autó, amelyiknél alapfelszereltség a puncimágnes, illetve melyik autónál jön ki extraként a legolcsóbban?

Figyelt kérdés
Esetleg használt autóba érdemes puncimágnest szereltetnem, vagy felejtsem el?
2014. febr. 13. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetőség szerint kétmilliót futott legalább 30éves zöldségesmercit, vagy BMW-t vegyél, abban van a legjobb puncimágnes...
2014. febr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lada
2014. febr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na és ha kiszedem a merkából a puncimágnest és beteszem a trabimba, akkor ott is ugyanolyan jól fog működni?
2014. febr. 13. 19:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Bezony ám, de csak akkor, ha a trabant minimum úgy füstöl, mint a gyárkémény (ajánlott 1:10-be keverni az AROL 2T-vel), valamint Lehetőség szerint a csajozás előtt szállíts disznókat a hátsó ülésen.
2014. febr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az nem az autóban van, hanem a slusszkulcsban. Onnan tudom, hogy az egyik haverom elkérte az A8 -asom slusszkulcsát, és kiállt az étterem elé, a kocsim mellé, és megpörgette a kulcsot. Rögtön 15 csitrilány is odaszaladt... Én meglepődtem, mert nem használtam eddig ezt a funkciót, ugyanis hetero lány vagyok.
2014. febr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!