Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az mért van hogy kis városokba...

Az mért van hogy kis városokban is lehet vizsgázni? Ahol nincs villamos.

Figyelt kérdés
Az mért van hogy vannak akik nagy városokban vizsgáznak ahol nagy a forgalom villamos stb és vannak vidéken akik kis városban ahol van forgalom de nyilván nem olyan nagy és kis városban sokkal könnyebb de nagy városban sokkal nehezebb vizsgázni ezt nem tartjátok igazságtalanságnak?

2014. febr. 13. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóval szerintem akkor 3-4 városban lehetne vizsgázni és utazzak fel minden egyes vezetésre 230km-t? Jó vicc volt :D
2014. febr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha zavar, akkor utazz te x kilométert egy kisvárosba.
2014. febr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanazok a közlekedési szabályok vonatkoznak a kisvárosiakra, mint a villamosközlekedéssel ellátott nagyvárosiakra. Ennyire azért nem bonyolult.
2014. febr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

te meg majd meglepodsz, ha kanyarbol kijovet, 20 al totyog a traktor elotted es meg az ut is tiszta sar lett!

en is videken vizsgaztam, azert sikerult megbirkoznom a villamossal.

2014. febr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én Pécsen vizsgáztam, de a munkám miatt rendszeresen járok autóval csúcsidőben Budapest belvárosában.

Nem érzem, hogy emiatt bármilyen hátrányban is lennék.

2014. febr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gondoltad ezt végig....
2014. febr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha vidéken a villamost és a nagy forgalmat nem is, de a pontot, vesszőt legalább ismerik az emberek.


A "mért van" nyitány pedig különösképp szívet melengető.

2014. febr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A kérdésre teljesen jó példa B.-A.-Z. megye. Amikor még én csináltam a jogsit, akkor mindenkinek minden kategóriából ( leszámítva az smkp-t ) Miskolcon kellett vizsgázni. Ott tényleg van minden, hegy, völgy, párhuzamos közlekedés, villamos ...

Egy ideje már lehet máshol is, így pl Sátoraljaújhelyen. ott meg nincs lófütty sem pár egyirányú utcán kívül. Igazából nem is azon van a hangsúly, hogy hol vizsgázik,hanem azon, hogy sokan úgy vizsgáznak le sikeresen, hogy még nem vezettek csak Mucsajröcsögén. Aztán friss jogsival elmegyünk szombat este plázázni a haverokkal és kész a baj...

Az a baj, hogy sokan szerezhetnek úgy jogosítványt, hogy amikor bekeverednek idővel egy nagyvárosba azt sem tudják mit csináljanak. Ez pedig veszélyhelyzetet teremt, abból meg szintén csak a baj van.

Mondjuk az egész gépjárművezető képzés egy nagy rakás sh|t :(

2014. febr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amikor én vizsgáztam, kizárólag a megyeszékhelyen volt erre lehetőség. Ez sem jelentett azonban hátrányt, mert akkoriban alig-alig volt közlekedés. Ha jól emlékszem, 4 autóval, hat, vagy hét lovaskocsival, meg egy rahedli biciklissel találkoztuk csak. Ennek ellenére, bár azóta is folyamatosan vezetek, soha egy koccanásom sem volt.
2014. febr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én Debrecenben vizsgáztam Végül is a 2-dik legnagyobb városban ott is van villamos meg minden (jó dombok nincsenek)De elég szívás lenne ha nekem 250km-ert kéne utaznom ahhoz hogy levizsgázzak.
2014. febr. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!