Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi történt az utóbbi időben a...

Mi történt az utóbbi időben a magyar stand-up comedyvel, hogy ilyen gyenge lett? Semmi poén nincs már a fellépők előadásaiban.

Figyelt kérdés
2014. febr. 16. 17:23
 1/3 Grim13 ***** válasza:
a legtöbben az életből veszik a poénokat de már nem úgy élnek (pénz, hírnév) nem esnek meg olyan vicces dolgok velük, aktuális dolgokhoz meg nem mernek nyúlni vagy simán nem is értenek hozzá
2014. febr. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szerintem az utóbbi pár évben betört újoncok miatt laposodott el a magyar stand-up. Most is vannak jó arcok, csak kár, hogy az ilyen Tóth Edu, Kertész Ricsi stb. jellegű szerencsétlenek is jelen vannak...
2018. jan. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért a humor kategóriában van? Amúgy az lett, hogy elfáradtak, nem tudnak már újat mutatni. A sok új fiú irtó kaka (és még enyhén fogalmaztam). Szerintem nem kéne már ezt a műfajt erőltetni. Jó helyen van ott Amerikában, de mi ne erőltessük.
2019. júl. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!