Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek ki a legviccesebb...

Szerintetek ki a legviccesebb magyar stand up-os?

Figyelt kérdés
Érveket (esetleg best of poénokat is) mondjatok!

2013. márc. 21. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Többet is szeretek, de ha egyet kell választanom akkor egyértelműen Bödőcs Tibor.

Érvelni felesleges, egyszerűen nagyon tud. Mondhatni "értelmiségibb" poénokat mondd, de nem túl sznob poénokat, nagyon jól adja elő a poénokat, stb.

2013. márc. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Kőhalmi Zoltán a legjobb szerintem. Érvnek azt mondanám, hogy nézd meg a Volán- buszos történetét.
2013. márc. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 AccountManagerkovács ***** válasza:
Bödőcs a király. A műsora nem erőltetett gusztustalankodásból, ostoba reklámok és senki celebek kifigurázásából meg b*sszamegezésből áll.
2013. márc. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kiss Ádám,szerintem akárki akármit mond,a mai(!) magyar stand up koronázatlan királya. De Bödőcs szintén nagy figura,engem már kicsit zavar,hogy mindig a vidéki lerészegedős sztorikat adja elő(bár még mindig jobb,mint azok,akik meg csak a szarásról tudnak beszélni),de valóban zseniális. Aki még tényleg jó szerintem,az Beliczai Balázs,Hadházi László és Mogács Dániel,meg a Szomszédnénik is elég jók.
2013. ápr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bödőcs és a többiek nagyon jók, nekem Mogácsi a kedvencem.


DE!


Leelőzte őket Gyurcsán. :-)

2014. jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
SZOMSZÉDNÉNI PRODUKCIÓS IRODA
2014. febr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Beliczai, KAP, Kőhalmi, Dombóvári, Hadházi, Maksa Zoli, Szomszédnéni, Bödőcs.


Korábban Kiss Ádám is ide tartozott, de a mostani humora már nem jön be nekem.

2018. jan. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!