Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Volt mar valaki magyar stand...

Volt mar valaki magyar stand up comedy-n Angliaban?

Figyelt kérdés
Most vettunk ra jegyet parommal, honap vegen lesz, mar alig varom:D Egy kedvencunk is ott lesz. Lehet csinalni veluk fotot, kerni alairast? Mennyien szoktak lenni? Gondolom itt kulfoldon nem olyan, mint otthon a Tv-be, hogy asztaloknal ulnek, gondolom itt inkabb tenyleg ilyen szinhaz jellegu lesz.
2013. máj. 6. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én voltam :) egyszer Badárt és Szőke Bandit néztük, nagyon jó volt :)
2013. máj. 25. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most megyunk majd csutortokon:D
2013. máj. 25. 20:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki lesz, hol lesz? :)
2013. máj. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Manchester-ben lesz, Beliczai Balazs, meg Kis Adam. Kis Adam az egyik favoritunk, Beliczai se rossz. De ha mondjuk valasztani lehetne, akkor tuti befuto Liktai Gergely, Hadhazi Laszlo, Kohalmi Zoltan, Kis Adam, Kovacs Andras Peter, meg a trabantos csavo, annak nem jut eszembe a neve, meg az erdelyi, aki Japanba ment, meg elaludt, mikor a vasutnal dolgozott.:D De nagyon orulunk akarmelyiknek, igy meg plane, hogy egy favoritunk ott lesz:D Eldontottuk, hogy most mar nyomon kovetjuk, hogy kik jonnek Mancsibe, s megprobalunk elmenni mindig. (Van egy majd 3 eves kislanyunk, dadat kell talalni neki)

Mar alig varom a csutortokot:D

2013. máj. 26. 06:50
 5/5 A kérdező kommentje:

Voltam a stand up comedy-n, marha jo volt. Eloszor Beliczai volt, szettapsoltuk az agyunkat, hatalmasat alakitott:D Teljesen mas oket eloben hallgatni, meg improzott is:D Volt egy pasi a 2.-3. sorban, teloval kamerazott. Elozoleg egy masik emberket leintett Beliczai, hogy nem kene, mert RTL klub nem engedi, az a masik egybol felfogta, de emez nem vette a lapot, azt hitte, csak viccel. Vagy 5 percig magyarazta, hogy az ur, nem ert tan magyarul, oda is fordult az urge a mellette ulohoz, mire Beliczai mondta, hogy fordit neki a masik, de meg mindig kamerazott, aztan valaki jott, valami szervezo, es mondta neki, hogy kapcsolja ki. Kesobb meg elovette parszor az urget Beliczai, mikor valaki kiment pisilni, belevette a poenba, volt egy eset, hogy tomegesen (4-5 emberke innen-onnan) kivonultak mosdoba, mire mondta, hogy most errol meg arrol fog poenkodni, akinek nem birja a gyomra, az most menjen ki:D Hulyere rohogtuk az agyunkat:D Eszmeletlen elmeny volt:D Kiss Adamnak fel kellett kotnie a gatyaszarat, de vegul o is nagyot alakitott, o tobbet ismetelt, de nagyon jo volt. Korulbelul mind a ketten 3/4 orat musoroztak, aztan az folyoson elkapta oket a tomeg. Teli volt a nezoter termeszetesen. Mondtam is paromnak, hogy le kene fotozni a tomeget, mert ennyi magyart egy rakason mar reg lattam. Mar ez is latvanyossag:D Megnyugtattak mindenkit a fotozaskor, hogy mindenkire sor kerul. Valtottunk par szot Kiss Adammal:D Abszolut tok hetkoznapi emberek, nem sztarkodnak. Nagyon kozvetlenek, kedvesek. Papir persze nem volt nalunk...de az alairasnal sokkal jobbat kaptunk, lefotozkodtunk mind a kettojukkel:D Kiss Adam meg pofakat is vagott hozza:D

Szeptember 27-en jonnek megint, akkor Kohalmi meg Aranyosi jon. Aranyosi nem egy kedvenc, de lehet, ugy jarunk vele mint Beliczaival, nagyobbat alakitott mint Kiss Adam:D Mondtam paromnak, hogy ha torik, ha szakad, ott kell lennunk:D

Egyebkent a heten szabin voltunk, es Blackpoolban kirandultunk. Csak azert jottunk vissza, hogy lepasszoljuk a gyereket (majd 3 eves) es elmenjunk a comedy-ra. Mondtam is a paromnak, hogy a Blackpool-i kirandulas csucspontja Manchester volt:D szamomra.

Kerdeztem Adamot, hogy hogy dontik el, hogy ki jojjon, tan, kisorsoljak, vagy az jon, aki epp akar, es mondta, hogy kabe igy megy:D

Lehet a Beliczaitol meg visszahalljuk egy poenban az urget, aki kamerazott es nem fogta fel, hogy nem kene:D

2013. jún. 1. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!