Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen vicces iskolai történet...

Milyen vicces iskolai történeteitek vannak?

Figyelt kérdés

Elmesélnétek párat? Én is mondok egyet:

Ebédnél a magyar tanár felkiált: -Gyerekek!! Ki tette a zsíros kenyeret a radiátorra?? :D ki köptem a levest...



2014. febr. 24. 15:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
#7: Nálunk az énektanár nagyon jó fej, nemrég pl. egy műfajról kellett gyűjtenünk, és pár hülye berakta a gépen a Lali Pop című számot. És 5-öst kaptak rá!!
2014. febr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Műszaki rajz órán:


Kiküld a tanár a táblához, a táblán egy téglalap van. Mondja, hogy rajzoljak lapátlót.

Rajzoltam egy lapátot és egy lófejet. Megkérdezte mi az, mondom lapát, ló. :-)


Anyagismeret óra:

Berágott ránk a tanár, jegyre kellett molekulákat rajzolni. Ha jó a rajz, akkor 5 ha nem, akko 1 az érdemjegy. Pár ember kész volt már és felszólít engem, majd mondja, hogy polipropilén. Fogalmam se volt hogy néz az ki, rám nagyon berágott, azért kaptam azt.

Kimentem elkezdtem rajzolni, háttal volt nekem. Befejeztem, majd félreálltam, erre hatalmas röhögés. Megfordul és azt látja, hogy egy csomag vizes ropin egy polip van, szóval polip ropilén. Annyira tetszett neki a humorom, hogy 2 egyest is kaptam. :D


Egyik haverom jól tudott pár hangot utánozni. A vízcsepegést csinálta, mire a tanár lekezdte nézegetni a radiátorokat.

Másik alkalommal madárhangot utánozott télen. Az ablak nyitva volt, mivel a dohányzás volt a téma és a víz elszíneződését mutatta be. A madárhang hallatán beszéb közben odasétál az ablakhoz és bezárja. Megáll, a szöveget is abbahagyja, leesett neki, hogy télen nem igazán csicseregnek a madarak, majd megjegyezte, hogy nagyon vicces...


8. óra volt már és alig voltak az iskolában. Gondoltuk szünetben átpakolunk minden mozdítható dolgot a mellettünk lévő terembe, ahol már nem volt óra. Jön a tanár, néz, hogy most mi van. Még a táblákat is átvittük. Amiért ilyen viccesek voltun, állva kellett az üres teremben végigszenvedni az órát...

Rengeteg hülyeséget megcsináltunk, ennyi jutott eszembe.

Persze szóbeli feleleteknél a szándékosan, oltári nagy hülyeségek súgásából is hatalmas poénok lettek. :-)

2014. febr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Anno ált. iskoláskoromban, matektanárunk mesélte, egy másik osztályban történt, tüsszentenie kellett, és nem akarta letüsszenteni a diákot, így jobb híján elfordult, csak ott meg egy villanykapcsoló volt és lefejelte. :D


Felelt az egyik fiú osztálytársam, irodalomóra, és azt mondta Petőfi apja mészárszék volt, mészárosmester helyett. :D A tanárnőnk nevetett és mi is.

Mondta is, megy a füzetbe, mert elkezdte összeírni az aranyköpéseket, több osztály diákjaitól volt, és felolvasott belőle. Nagyon jók voltak, csak régen volt és nem emlékszem többre.

2014. febr. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Bezátuk magunkat a fiú öltözöbe és a tanár nem tudott bennuknek behívni órára !
2014. febr. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
12-es, elmesélnél párat?
2014. márc. 1. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!