Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A pécsi buszos Emese tényleg...

A pécsi buszos Emese tényleg létezik? Ti találkoztatok már vele/vannak hozzá kötődő sztorijaitok?

Figyelt kérdés

2014. márc. 12. 10:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg létezik. Illetve, hogy még mindig létezik-e, azt nem tudom, én kb. 10 évvel ezelőtt botlottam bele, igazából azon kívül, hogy odament random emberekhez pofázni sok extrát nem láttam belőle, de ismerősöm mesélte, hogy ő rendszeresen egy buszon megy vele.

Na de rengeteg fura ember van, Pécsen meg főleg :)

2014. márc. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
Az meg ki?
2014. márc. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
64%
Köszönjük Emese!
2014. márc. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg létezik!! :))))
2014. márc. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, reggel 9 felé 4-4Y járattal gyakran szokott menni a vásárcsarnoktól a főpályaudvarig.
2014. máj. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Mesélnétek róla sztorikat? Ki ez? :D
2014. szept. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg létezik, épp ma is kicsapta a cirkuszt a 4-es buszon...


Legfőbb jellemzője, hogy szívből gyűlöli a férfiakat, mert hisz bármit is tesznek, az rossz és biztosan nőellenes. Jaj annak a férfinak, aki az útjába akad, mert olyat kap, hogy megemlegeti. Magában beszél és szidja őket, olykor lökdösésig fajulnak a dolgok.


Egyszer szemtanúja voltam egy esetnek, amikor a buszon egy fiatal férfi jelzett és beállt az ajtóba, majd Emese egy nindzsákat megszégyenítő vetődéssel pattant az ajtó és a pasas közé, hogy két karját kitárja és úgy kapaszkodjon. Közben persze folyamatosan szidta a férfinépet, illetve a srácot, hogy mit képzel magáról: hogy ő, Emese, nő létére kénytelen legyen maga elé engedni egy férfit, na azt már nem...


Általában (és elég messziről nézve) vicces szokott lenni. Ma viszont egy szegény idős bácsit kapott le a 10 körméről, mert útjában volt... :( Még a busz is állt miatta.

2014. szept. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Emese lassan már közveszélyes. Remélem nem lök senkit sem a busz alá egy szép napon. Mert a megállóban is mindenkit lökdösni szokott, mikor a busz áll be. Időseket is. A múltkor a 2-esről szállt át a mögötte haladó 4Y-ra, természetesen felszállás előtt mindenkit félrelökött. A vezető megkérdezte tőle, hogy ezt hogy gondolja, akkor ordítozott egy kicsit vele. Aztán utat tört magának a busz elejétől a végéig, mindenkit félrelökött az ajtónál, hogy nehogy le merjenek előtte szállni, mert ő nagyon siet. 1 megállót ment egyébként. Közben folyamatosan szidalmazott mindenkit. De ha annyira sietett, miért nem maradt az előttünk azonos útvonalon haladó buszon?
2014. nov. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan eset,hogy láttam,hogy a zsolnay negyedben rugdosott egy járókeretes férfit,cigizett egy srác átfutott a zebrán mikor piros volt és kikapta a cigit a srác kezéből és ordibált vele,hogy ő asztmás nem birja a füstöt..Volt olyan,hogy engem leakart lökni a buszról,hát én meg rántottam magammal..Aztán megrángattam,tudja hol a helye..Volt,hogy kiabált a buszon,hogy a szatyorban tojások vannak és összefognak törni ha nem engedik előre..Volt,hogy osztálytársamnak.jelzett,hogy szálljon le,osztálytársam nem szállt le és elkezdett orditani miért szórakoznak vele mert neki rossz volt az élete rossz családban nőtt fel..

Szokása,hogy kisiskolás táskát hord a hátán..

2016. febr. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
60%
En is rendszeresen talalkozok vele. Egyszer felszallt egy buszra (en mar fenn voltam) es tomve volt a busz es pont egy 15-20 koruli fiu allt az ajtoban. Emese szallt fel, es elkezdte beljebb lokdosni szegenyt kozben meg uvoltott hogy hogy kepzeli hogy az ajtoban all menj mar beljebb kisfiam nem allunk az ajtoban mit kepzelsz magadrol :D de van sok ilyen erdekes sztori. En azt hallottam hogyeghalt a ferje a masodik vilaghaboruban es ebbe orult bele.
2016. ápr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!