Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A pécsi buszos Emese tényleg...

A pécsi buszos Emese tényleg létezik? Ti találkoztatok már vele/vannak hozzá kötődő sztorijaitok?

Figyelt kérdés

2014. márc. 12. 10:14
1 2 3
 21/24 Gizcsiii válasza:
100%
Emese súlyos epilepsziás volt tizen-huszonéves korában, a betegség következtében károsodott így az elméje. Nagymamám gondozta anno a kórházban. Mára már valóban közveszélyessé vált, nem lenne szabad hagyni, hogy egyedül járkáljon. Tavaly egy fiatal férfit kilökött a buszmegállóba, mondván hogy mer telefonálni mellette (szerencsére pont nem jött busz), a szerencsétlen elesett és a telefonja is eltörött.
2019. júl. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem hogy miért garázdálkodhat így. Nincs családtagja aki intézkedhet, vagy háziorvosa?
2019. júl. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Hongago válasza:

Sziasztok! Ha valakit még mindig érdekel Emese, akkor itt van egy kis válogatás:

https://www.youtube.com/watch?v=pt04uIRG_ec

2021. jún. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Vajda Gábor ***** válasza:

Ma "találkoztam" vele a buszon.Pontosan úgy viselkedett ahogy leírtátok.Meg volt róla győződve hogy elé akarok vágni az ajtónál...tiszta idegbeteg módjára fogta oldalt a két csövet nehogy elé kerüljek😊

Én meg csak álltam mögötte...ebben az esetben nehezen de mosolyogva...Hogy lássa nem akarok semmit.Nem számít mit gondolsz.Amit ő hisz az úgy van.Rémeket lát.De ha látom akkor én is...

dec. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!