Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Te ogyan szívatnád meg karácso...

Te ogyan szívatnád meg karácsonyi ajándékozáskor stréber osztálytársad?

Figyelt kérdés
Igen feltűnt, hogy nincs már karácsony, direkt most raktam ki a kérdést, hogy ne kmbináljon senki. Egyszerűen csak érdekel, hogy milyen ajándékkal 'szivatnál' meg egy mindenki álta utált strébert.

2014. márc. 24. 14:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Elnézést, én sem vettem komolyan. :D
2014. ápr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Semmi gond :DD Igazából eszembe jutott néhány dolog, a kommenteken meg röhögtem egyet.. :D természetesen mindenkinek ment a zöld :)
2014. ápr. 15. 16:43
 13/13 anonim válasza:
42%
Márpedig ne segíts nekik! ha olyan ember aki am szokott tanulni, de most pont kihagyott valami miatt akkor oké, érthető, segíts neki! De ha nem az, lusta tanulni akkor ne, mert bárki tud tanulni, aki nem tud az nem kér segítséget. Aki kéri hogy ha te köcsögstréber segíccsémá' annak nem kell segítened. Persze, értem, rádbízom a döntést de ha nem akar megbukni, akkor tanuljon. U no?
2014. máj. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!