Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha egy szőrhernyót és egy...

Ha egy szőrhernyót és egy vérhernyót megesz egy macska, aki utána kikaksizza őket (a hernyók még élnek) és úgy párzanak akkor sz@rhernyó fog születni? Ha igen, akkor melyik kórházban fog szülni? A Szőrős Gyermek kórházban vagy Hernyasz Lenyakaszban?

Figyelt kérdés

Én a Hernyasz Lenykaszt mondanám, mivel én is ott szültem. Olyan kis édibédi fejnélküli csupihernyóm születtet. Fel tudnám falni, olyan édes :3 de az kannibalizmus (én is csupaszhernyó vagyok)


A szőrhernyó bak, a vérhernyó pedig szuka



2014. máj. 5. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez szar.
2014. máj. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat várok ;) -_-
2014. máj. 5. 17:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Szar kerdesre szar a valasz.

Ennek a humorhoz semmi koze baratom, vagy kategoriat tevesztettel es ezoteriat akartal? :/

Amennyiben nem toltotted be a 10. eletevedet, a fentieket visszaszivom. ;)

Ez gaz lett, na.

2014. máj. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem üti meg a humor szintjének azon mértékét, ami által szám sarka akár egy kicsit is elmozdult volna fel vagy oldalra el vagy fel-oldalra el.
2014. máj. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

emberévekben még 8 vagyok, ám a saját fajomban már 42

De most kajak rendes választ várnék

2014. máj. 5. 18:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Egészségedre :) ez elég rendes :)
2014. máj. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!