Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Múltkor, találtam egy kismacsk...

Múltkor, találtam egy kismacskát, útána néztem, és lehet fajtiszta macska. Kíváncsi vagyok, aki jobban ért hozzá, az hogyan vélekedik erről?

Figyelt kérdés
A macskát elég rosz állapotban találtam meg, teli volt bélférgekkel,bolhával, a pofija sebes volt és macskanáthája is volt. Kikupáltam, és most így néz ki. [link] Nagyon hasonlít a Norvég Erdei cicákhoz, a szőre is középhosszú, lehet nagykorára hosszú lesz...? Semmi tenyésztési célom nincs vele, csak szeretném tudni, hogy jól sejtem e és egy kis kincset találtam aki már számomra így is sokat ér?
2014. jan. 18. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyönyörű cica, de szerintem utcai mix.
2014. jan. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép kiscica, de nagyon nagyon nagyon kicsi az esélye, hogy norvég erdei legyen.

Ebből a fajtából alig van Magyarországon. Tenyésztőtől 100.000 Ft felett kapsz. Ezt a fajtát nem rakják csak úgy utcára.


A szőre meg szerintem nem lesz hosszú, mert akkor már most tömöttebb lenne. Max "félhosszú".

2014. jan. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 savanyújóska ***** válasza:
35%
Szerintem inkább vidd el egy állatorvoshoz. Amúgy is évente egyszer illik (ha fajtiszta, pláne), meg oltani, féregteleníteni, esetleg ivartalanítani is kell. Mellesleg pedig valószínűleg meg fogja tudni mondani, hogy milyen cicáról van szó!:)
2014. jan. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) csak azért gonoltam arra a fajtára, mert ennek a cicának is barna színe van, a kép nem eléggé adja ezt vissza, és mert ezeknek a fajtáknak láttam hasonló színt, és a mancsai fehérek, meg a nyakán a gallérja is. Magyarán a rajzolata teljesen hasonlít. Én is eléggé kételkedek hogy fajta tiszta, de maga a színe olyan, amilyet még korábban nem láttam. Köszönöm az eddigi válaszokat. :)
2014. jan. 18. 18:32
 5/5 Maxitabi ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem norvég erdei (amúgy nézess chipet benne állatorvosnál és rögtön kiderül..mivel ezen ritka cicáknak tuti, hogy lenne),de ha keverék is, gyönyörű!!

Ja -és már eleve fajtiszta, mert macska és nem egér,de fajtAtiszta-amire te gondolsz: angóra,maine coon,brit rövidszőrű,perzsa..stb.

Vigyázz rá,ivartalanítsd és jó cicázást!!

2014. jan. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!