Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányok-Nők:Vannak közöttetek...

Lányok-Nők:Vannak közöttetek olyanok, akik a saját anyjuk miatt menekültek el otthonról? -kapcsolatba, házasságba, egyedül élésbe? Egy idő után hogyan lehetne oldani némiképp a feszültségeket?

Figyelt kérdés

2014. jan. 7. 19:12
1 2
 1/16 anonim válasza:
én az apám miatt! de mi a gond az anyukáddal???
2014. jan. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Én az anyám miatt akarok! de még 4 év hogy elmehessek...
2014. jan. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

nem menekültem, de amit lett lehetőségem szépen elköltöztem. többnyire a "drága" nevelőapám volt hibás érte, mert ellenem hangolta anyámat.

én nem akarom oldani a feszültséget anyám és köztem, ő jelentette ki fél éve durván, hogy nem fog keresni. nekem így most nyugodt életem van.

ő döntött úgy, hogy minimális szinten sem akar velem kapcsolatot tartani. nem is baj, sosem voltunk annyira jóban. majd rájön idővel, hogy nem volt túl bölcs döntés a kapcsolatmegszakítás.

2014. jan. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
54%
Én kapcsoltba menekültem, gyereket szültem 19 évesen. Most már békén hagy, mert tudja, hogy nem vagyok neki kiszolgáltatva és csak rajtam keresztül találkozhat az unokájával, akit nagyon szeret. Minden hétvégén találkozunk, de soha nincs gond.
2014. jan. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Igaz, hogy én férfi vagyok, de tapasztalatom van. Gyermekem anyjától évekkel ezelőtt elváltam, ő nevelte a gyereket. Lányom az anyja miatt "menekült" hozzám. Még friss az élmény, de úgy látom a helyzet nem enyhül, hanem inkább még jobban elmérgesedik.
2014. jan. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kemény élethelyzetek, sóhajtok mindegyikre egy-egy nagyot és belegondolok milyen nehéz lehetett megélni mindezeket. Örülök, hogy férfiak is írnak. Köszönöm. Kíváncsi vagyok a többiekre. Hamarosan természetesen én is megírom a saját történetemet.
2014. jan. 7. 19:41
 7/16 anonim ***** válasza:
annyit még hozzátennék az előző hozzászólásomhoz: az, hogy elköltöztem otthonról életem legjobb döntése volt. ha ottmaradtam volna mára már egy idegroncs lennék.
2014. jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én házasságba "menekültem", és jó döntés volt. A férjem a világ legjobb férje, az anyukám pedig lassanként elfogadta az új helyzetet. Amikor nagy beteg lett és a férjemmel együtt hordtuk kórházról-kórházra, akkor pedig már kimondottan jó lett a kapcsolatunk.
2014. jan. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen, de sajnos úgy alakult, hogy mehettem vissza hozzá a gyerekekkel és most tűrhetem!
2014. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

Én a szüleim miatt nem tudtam egész életemben egy őszinte bizalmas kapcsolatot kiépíteni. Nem láttammilyen két ember szövetsége, hogy a problémákat megoldani, kell nem hazudni vagy szőnyeg alá söpörni. Nagyon elkeserít, úgy érzem a jellemem torz lett sok tekintetben, és pszichésen is megviselt a családomból rámzúduló mocsok. Sajnos így név nélkül leírom:

én sem lettem különb. Hazudtam, megcsaltam, megbízhatatlan vagyok. Nagyon szégyellem és fáj.

sajnos a múltat nem tehetjük semmissé, utánunk nyúl mindig.

2014. jan. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!