Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit csináljak? Már nem bírom...

Mit csináljak? Már nem bírom tovább! Feleségem nem hajlandó olajat cserélni az autóba, megjavítani az elromlott kerti gépeket, megmetszeni a fákat. Ha a házon van javítani való, tető, vakolat abból is kihúzza magát! Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Hogyan térítsem jobb belátásra?

2014. máj. 10. 16:11
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Előző: Valszeg sörözik a TV előtt.
2014. máj. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Cserelje ki az autoszerelo az olajat, a kisgepszerelo javitsa meg a gepeket, a kertesz metsze a fakat, a komuves ujitsa fel a hazat.
2014. máj. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
12-es, Te meg fizeted, ok?:-)
2014. máj. 10. 18:40
 14/32 anonim ***** válasza:
11%
Én értékelem a poént. :) Ja nem, mégsem, nő vagyok, tehát ==> "a kérdező hímsoviniszta!" "a kérdező elnyomó!" "nem vagy igazi férfi!!" [habzó szájjal fröccs-fröccs-fröccs és ujjal mutogat...]
2014. máj. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Köszi kérdező...

Illetve nem!

A kérdés felett átsiklottam volna még itt a HUMOR kategóriában is!


De a válaszok!

Istenem, nagyon jókat röhögök! :D :D :D

2014. máj. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Für dich.

(fonetikusan: fürdik)

2014. máj. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

keress egy vidéki paraszt nőt.

a férjem azt mondta, hogy egy vidéki nőt kellett volna elvennie, az mindenhez ért. az én férjem is elvárja, hogy mindent én csináljak, gyerekek, háztartás, autómosás.....miközben ő semmihez nem ért.

2014. máj. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

A kérdező nem hímsoviniszta.

Kérdésével rávilágított arra a tényre, hogy amikor a nők elkezdenek panaszkodni, hogy nekik mennyi dolguk van az életben, akkor a férfinak mi a feladata!

Hát ezek! Pénzt keresni és pénzt spórolni!

A kérdés vicces, ám igaz és elgondolkodtató is egyben!

2014. máj. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

"Hát ezek! Pénzt keresni és pénzt spórolni! "


A nők is ugyanúgy keresnek pénzt szerencsére, úgy hogy ez nem állja meg a helyét. A fűnyíró nagyon ritkán romlik el, a háztartás viszont napi munkát igényel.

Rengeteg család pedig eleve nem kertes házban él, tehát a kérdésben szereplő munkák fel sem merülnek.


Mindkét fél csinálja azt, amihez ért, és amire szükség van. De ARÁNYOSAN! Nehogy már évi egy olajcsere miatt a fent maradó 364 napon a lábát lógassa valamelyik. Kajálni, takarítani, mosni, bevásárolni viszont rendszeresen kell.

2014. máj. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Eredetileg a csaladi kapcsolatok kategoriaban tette fel a kerdest a kerdezo de meg a moderatorok is viccnek tartjak, szoval atkerult ide. Tenyleg nagyon humoros. Ha a feleseg dolga mindez, akkor o hordja a nadragot a csaladban? Neked meg marad a szoknya?
2014. máj. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!