Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit lehet tenni, ha a barátom...

Mit lehet tenni, ha a barátom apja tető alá akar hozni egy érdekházasságot egy gazdag vietnami család egyik sarjával?

Figyelt kérdés

Évek óta kinn dolgozik a nagykövetségen, és hiába vagyunk együtt és nagyon szoros kapcsolatban a barátommal, az apja folyamatosan reklámozza őt a vietnami nőknek. A barátom kismilliószor megmondta neki, hogy komolyan gondolja ezt a dolgot velem, és szálljon le a témáról, de a pasas egy fanatikus.

Fiatalon házasodott és megcsalta a feleségét, elváltak, satöbbi. És most azt gondolja, ha a fia fiatalon összeáll velem, ugyanazokat a hibákat követné el, ezért megpróbál minket szétszakítani ilyen hülye módokon. Tervezi, hogy nyáron kiviszi a barátomat, és én már a hajamat tépem.


2013. jún. 2. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
A párod legyen férfi, álljon a sarkára és ne hagyja, hogy az apja dróton rángassa. Akkor nincs miért aggódnod. Ha meg nem ilyen, akkor élhetsz folyamatos stresszben meg aggódásban. Ez megmérgezi a kapcsolatot. A vietnámi meg pont egy olyan, hogy ha valakinek nem zsánere a ferdeszem, akkor nem fogja az életbe sem vonzónak találni. Ezt meg te tudod a párodról, hogy milyen ezen a téren az ízlése. Én egy ázsiai iránt sem lennék képes testi vonzalmat érezni. 26/L
2013. jún. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Hát pl. a barátod kijelenti kategorikusan, hogy nem, és onnantól kezdve nem hajlandó tudomásul venni az apja kezdeményezéseit, nem reagál rá.
2013. jún. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Ha a párod elveszi azt a lányt, az nem (csak) az apja miatt lesz...De amúgy hány évesek vagytok? Az apjával él? Nincs lehetősége összeköltözni veled?

Mellesleg valószínűleg nem fog fegyvert szorítani az apja a fejéhez, hogy menjen ki vele, innentől kezdve nem értem a problémát.

2013. jún. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem tetszenek neki a keleti nők, és nagyon szeretjük egymást. Meg is mondja mindig az apjának, hogy ezzel kopjon le, de a férfi ezt valahogy nem hajlandó megérteni.

Ő 20 éves, én 18 vagyok és több, mint egy éve együtt vagyunk. Tervezzük az összeköltözést, de még egy évig legalább várnunk kell. Mi itt lakunk egy városban, csak a fickó van a feleségével Vietnamban a nagykövetségen.


A barátom is szeretne kimenni egy időre a nyáron, mert hiányzik neki az apja és szeret utazni, de azt mondta, ha ez így folytatódik, nem fog kimenni.

2013. jún. 2. 14:03
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon helyes:) Apucinak meg kell tanulni, hogy tisztelje a fia választottját.
2013. jún. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja, "az a lány" egyébként 10 éves. Ez tényleg egy ilyen régi típusú, szerződéses érdekházasság lenne, ez ott a mai napig divatban van. A vietnamiak szeretnek házasságokon keresztül európai kapcsolatokat kötni, szinte bármely európaival szívesen összeházasodnak.
2013. jún. 2. 14:06
 7/10 A kérdező kommentje:

A barátom családja eléggé kedvel, engem egy 40éves arabbal akarnak kiházasítani, pénzért persze. Néha elgondolkodom, mibe keveredtem... Mintha csak mi ketten lennénk normálisak.


Tudom egyébként, hogy nem lehet nagyon mit tenni, de olyan megalázónak érzem, hogy így próbál elrugdosni a saját fiától.

2013. jún. 2. 14:08
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Én is gusztustalannak tartom, azok alapján amiket leírtál. Nagyon úgy néz ki, hogy nem vagytok egy értelmi hullámhosszon. Ilyenkor jobb távolságot tartani ezekkel az emberekkel.
2013. jún. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek azota?
2014. máj. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia!:)


Azota kulfoldre koltoztunk (nem Vietnamba), egyutt elunk december ota, dolgozunk es felreteszunk a jovore. A parom nem nagyon all szoba az apjaval, de nyar vegen utazunk vissza, megmartozni a Balatonban:)

En meg mar el is felejtettem, hogy ilyen jellegu nehezsegeink is voltak egy eve.

2014. máj. 13. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!