Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Unokahugomnak megvette az...

Unokahugomnak megvette az apja a házat, és ő most átalakítja új tető.22 éves. Nagyon dolgos család. De a lánynak van egy barátja az meg olyan mint 1 here semmit sem csinál. Jogos az apja támadása? Lent-

Figyelt kérdés
Az apja meg mondta hogy ha nem csinál semmit mehet a p*csába, szemébe mondta Mert ilyen ember nem kell a családba.
2010. jún. 20. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Most neked mi közöd is van ehhez?
2010. jún. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Persze hogy jogos. Aki házat vesz a 22 éves lányának, az egy szorgalmas, dolgos ember. De legalábbis valamit jól csinál. Teljesen korrekt ha elküldi a 'csába az ilyen ingyenélő mukit.
2010. jún. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Erre azt szokták mondani kész p....a, meleg málé. Én is lapátolnám a kedves herét, de még a heréjét is.
2010. jún. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon megértem az apát. A baj, hogy a kislánya az aki nem látja a jelek szerint, hogy a pasi aki dugja egy lusta fax. Apuka hiaba is mond bármit és hiába van igaza...sajnos nem ő az aki ebbe a kérdésben választ.
2010. jún. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, jogos. Ha ő is ott akar élni, akkor segítenie kell. Meg egyébként is, már csak segítek a barátnőm családjának az új ház átalakításában. Az én barátom csak úgy eljött, mikor festették le a házat és beállt ő is festeni. Meg annyi mindent tett már, mert tök segítőkész. Szüleim persze mindig meghálálják.
2010. jún. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is jó hogy az apja így megmondta, csak utána a srác családja ki volt akadva hogy jön ehhez? Talán fájt az igazság.
2010. jún. 20. 13:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól függ. Az én anyámék is ezzel jöttek, mikor felújíttottak nekem ( ez arról szólt, hogy kész tények elé állítottak, megmondták, hogy ki csinálja, mennyiért csinálja, milyen hitelt kell törlesszek és egyáltalán ez nekem mennyibe fog kerülni, de persze ŐK csinálták nekem, igaz, hogy szar hitelt vettek fel, amit ÉN törlesztek, meg béna ismerőst hívtak, aki szarul és kb. kétszer annyiért csinálta, mint egy normális), hogy és a barátom mivel járul hozzá?


Egyik az, hogy minek járuljon hozzá? Neki ahhoz semmi köze, ha én őt kidobom, nem is fog látni belőle semmit. A másik meg az, hogy a faljavításokat, festést ő csinálta az apjával meg az öccsével. És volt mit csinálni rajta. Egy rendes festő nagyon sokat kért volna azért, hogy rendbe szedje azokat a falakat. Nem volt egy derékszög, lyukak voltak meg ilyenek. Ehhez képes anyámék még mindig azt mondják, hogy egy szalmaszálat sem tett keresztbe, meg lejárják mindenkinek. És mindenki el is hiszi, hogy nem csinál(t) soha semmit, csak az tudja, aki ott lakik egy fedél alatt velünk, hogy ez egy elbszott nagy hülyeség anyámék egyszerűen utálják, mert nem azt csinálja, amit mondanak neki, ezért kiabálnak rá kígyót békát.

2010. jún. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem a házba kéne segíteni.. habár ott is elkéne 1 kicsit segíten hisz lány.. de a munkások csinálják de az a srác sz*rik mindenbe..
2010. jún. 20. 14:08
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, az enyémre is azt mondják, hogy szarik mindenbe. Viszont én igazi nőnek érzem magam mellette, kedves, figyelmes, gondoskodó. Azt nem látja senki, hogy elköhintem magam és ugrik, hozza dupla mézes teát az ágyba, hogy hogy becéz, hogy bókol. Hogy bármiről tudok vele őszintén beszélni, hogy olyan szabadságot hagy nekem, hogy odamegyek, ahova akarok, soha nem kér számon, bízik bennem, elfogad mindenestől. Megtapasztalni a feltétel nélküli elfogadást, az valami hihetetlen jó élmény. Hogy ő is mosogat, porszívózik, mos, főz, azt se látja senki. Még a kapcsolatunk elején volt egy viszonylag hosszú idő míg nem talált munkát. Itt kezdtek el belekötögetni. Persze, ha valami alkalmi melója volt, és azt az egy napi pénzét arra költötte, hogy nekem vegyen valamit azt senki nem látta. Aztán mikor újra dolgozott, és sokat adott nekem, meg egyfolytába ajándékokat kaptam, akkor meg azért utálták. És még mindig ő az, aki semmit sem csinál, lusta, szarik mindenbe. Én meg rájuk szarok. Ez van.
2010. jún. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!