Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Megérdemel engem ez a lány?

Koaxk Ábel kérdése:

Megérdemel engem ez a lány?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem fél éve egy nagyon kedves, intelligens, szexbomba lánnyal, állati jó az ágyban, jószívű, csinos. Csak jó dolgokat tudok írni róla.


Itt jön a fekete leves.


A hétvégén beszélgetni akartam vele a "Hidrofúziós Maghasadásról" és ekkor döbbentem rá, hogy fogalma nincs a témáról. Akkor úgy elfogadtam, de napok óta ezen őrlődök. Érdemes egy ilyen lánnyal tervezni a jövőt?

Komolyan kétségbe estem.



2014. máj. 14. 21:39
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Nem sok makkhasadásod lesz, ha így tolod:P
2014. máj. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
:D ez jó kérdés.
2014. máj. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég volt a mai napra, inkább alszok.
2014. máj. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Bárcsak találnék egy olyan palit, mint te...én amint elkezdek fizikáról, meg kémiáról beszélni, rögtön letorkollnak, hogy ne legyek már ennyire tudományos :(
2014. máj. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#4

Hát hiááába mi okosok, mindig csak szenvedünk! :D

2014. máj. 14. 21:48
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Pár hete én is kénytelen voltam megválni egy nagyon jóképű, vonzó pasitól, aki okos volt, eszméletlen jó humorérzéke volt és az ágyban is szuper volt vele minden, de sajnos kiderült, hogy lövése nincs a gyöngyszövés és szalaghímzés technikákhoz.

2014. máj. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6

Ez döbbenetes, mondjuk teljesen megértem a döntésed. Azért az is meglepő a számomra, hogy ezt így nyíltan felvállalta, hogy nem ért hozzá? Legalább azt kamuzta volna, hogy járatja a "fürge ujjak" magazint.

2014. máj. 14. 22:03
 8/11 anonim válasza:
63%
Részvétem, de ennek a kapcsolatnak vége... Ezek után én már nem jósolok semmi jövőt... R.I.P
2014. máj. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Hát igen, nekem is szakítanom kellett egy tökéletesnek tűnő lánnyal, mert semmit sem tud a kvantumfizikáról, kvantummechanikáról, de még a bézbólról sem!!! Ezt sosem gondoltam volna róla. Egyébként teljesen tökéletes volt a kapcsolatunk ezen kívül, már az esküvőnket terveztük amikor szóba jöttek ezek a dolgok.
2014. máj. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer engem is próbára tett a volt barátom, aki akkor utolsó éves volt építőmérnöki karon.


Adott valami közepesen nehéz mechanika feladatot azzal, hogy ha megoldom, mire este hazér edzésről, akkor elhiszi, hogy nemcsak csinos vagyok, hanem okos is.


Mondjuk meg is lepődött, mikor lekiabáltam neki a második emeleti ablakból a megoldást, mielőtt még beszállhatott volna a kocsiba. :-)


Régi szép idők!

2014. máj. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!