Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megérdemel egy fiú még egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérdemel egy fiú még egy esélyt a lánynál, ha az első randi után szimpatikusnak találtam de kicsit elsiette a dolgokat azzal hogy a srác már járni akart velem?

Figyelt kérdés
sokat gondolkodtam rajta, de egyenlőre még azt mondtam neki hogy friss lenne folytatni, mert tényleg nagyon kedves és rengeteg közös témánk van de ezzel picit elhibázta. Ti tettétek már túl magatokat ezen, lehet folytatni? El lehet tekinteni tőle mit csináljak? 18/L

2012. júl. 13. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű a válaszom! Te azt se tudod mit akarsz, akkor mi a sz@rnak kérdezel minket! Amúgy vagy háromszor olvastam újra a kérdésed olyan érthetetlen
2012. júl. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel most és hívd el moziba!
2012. júl. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Robi.88. ***** válasza:
ha jol éreztétek magatokat egyutt akkor mi a kérdésed?
2012. júl. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18 éves vagy, nem 12. nem értem a problémádat? van egy fiú, aki kedves aranyos sok a közös téma...stb te meg azon rugózol, h szeretne veled járni?
2012. júl. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
lövésed sincs a dolgokról. reménytelen....
2012. júl. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tök természetes, hogy ha az első randin jól kijöttök, akkor utána lehet komolyabb dolgokban is gondolkodni. Te miért nem akarsz vele összejönni?
2012. júl. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést?

Első randi megvolt szimpatikus a srác minden happy. Jön a következő-következő és igy tavább.

Nem értem mit sietett el ezen?

Második alkalomal belenyult a bugyidba?

Nem tudom hogy teszed tul magad ezeken a szörnyüségeken.

18 évesen lehetnél érettebb felfogású de a te döntésed mit csinálsz.

De ugy sejtem a kérdésed alapján hogy a srác későbi lelkinyugalma érdekében lehet jobban járna ha nem jönnél össze vele!

2012. júl. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én megmondanám neki, hogy szimpatikus vagy, de nekem ez a tempó gyors. Szeretnélek közelebbről megismerni, mielőtt fejest ugrok a mélyvízbe
2012. júl. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megint leszedték a válaszom. Azért mert azt írtam, hogy a lány megérdemelne még egy esélyt? Igen, az a kérdés, hogy te megérdemelsz-e még egy esélyt.
2012. júl. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!