Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Valaki még fél a koboldóktól?...

Valaki még fél a koboldóktól? Vagy csak én vagyok igy vele?

Figyelt kérdés
Mióta láttam a Harry Pottert,azóta nagyon tartok tölük.Tudom,hogy nem léteznek,de akkor is.

2014. máj. 28. 18:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hogy lehet félni a koboldoktól???

A tündérek... Na, azok tényleg ijesztőek

2014. máj. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Most komolyan? Koboldok meg tündérek? Jó vicc, most sírjak vagy nevessek? Ez egy kicsit nem gyerekes? Jó egy 5 évestől még elmegy de egy 13-14 évestől? Már bocsi, de ez egy csöppet gáz. És miért kifogás az, hogy lány vagy? Én is az vagyok, 7-es, és valamilyen rejtélyes módon nem félek se koboldoktól, se tündérektől. (Jah és hörcsögöktől sem xD - ez jó beszólás volt) Magam sem tudom mitől félek... (talán attól, hogy megöl egy egyszarvú vagy egy greapefruit xD ) De ahogy gondolod, félj egy olyan valamitől ami nem létezik, ha neked így jobb, felőlem, nem vagyok senki, ezért nincs jogom neked megmondani akármit is. Ha akarod, hidd azt, hogy én is félek tőlük...nem izgat, ha neked így könnyebb...Csak nem értem miért. Attól félsz, hogy egyszer életre kel, s eljön bosszút állni, azért mert, nem fizetted be az adót? Vagy mi? Miért pont kobold? A mumus kézenfekvőbb lenne nem? Egyszerűen nem értem. A Haláltól nem félsz? Pedig az sokkal igazibb. Mert egyszer mindenki "találkozik" 'vele'...Egyszer mindenki meghal...de sokan mégis félnek tőle, pedig úgyis bekövetkezik. Az emberek ilyenek, félnek, mert félni valamitől sokkal könnyebb, mint szembenézni vele. De nem értem miért? A félelem csak egy érzelem, s az érzelmeket el lehet zárni, akkor miért fél mindenki valamitől? Nem értem. De sok mindent nem értek az emberekkel kapcsolatban. Sokszor olyan, mintha nem tartoznék közéjük, mintha én valami teljesen más lény lennék, aki félelem nélkül él, s legtöbbször érzelmek nélkül. Egy olyan valami, ami mindig unatkozik, soha nem köti le semmi. Az emberek unalmasak, ritka az amelyik nem, a világ is unalmas, az élet is az. Mi értelme élni akkor, kérdem én. Talán ez a büntetésem, valamiért amit elkövettem...valamikor. Az a büntetésem, hogy érzelmek nélkül éljek egy olyan világban amit nem tudok megérteni, amelyben bosszantóan idióta emberek vesznek körül, de őket sem értem...egy olyan világban élek, ahol teljesen egyedül vagyok...

De ha te félni akarsz a koboldoktól...hát rendeben, tegyed csak...

2014. máj. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Utolsó...hát figyelj,mindenki fél valamitöl,mind1,hogy létezik vagy sem.És tudod mit?A valótlan dolgok a legrémisztöbbek drágám.Haláltól minek féljek,egyszer úgyis bekövetkezik.Még fiatal vagyok.Egy kicsit a végén eltértél a témától.Az élet nemis unalmas,ha rossz vagy.
2014. jún. 1. 17:05
 14/17 anonim ***** válasza:
köszönjük Emese az élettörténetedet nagy hasznos volt és rendkívűl tanulságos többet negyere :)
2014. jún. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Sebok válasza:

no hát az életkorokat messze nem hiszem el.Az se igaz hogy mindenki fél valamitől.Az is igaz hogy az emberek nagy többség megpróbálja legyőzni a félelmét,mert ugye az nem jó dolog..

de amúgy baromi jót nevettem köszi mindenkinek

2014. jún. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem, 13-14 évesen teljesen normális kérdés. Az jobb lenne, a discoba benne? Remélem nem. Teljesen helyénvaló kérdés. Ha lehetne a kérdéseket is pontozni, biztos felpontoznám!
2014. jún. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
mi a baj a discoval? es ki mondta hogy neem jár?
2014. jún. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!