Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Melyik állat számodra a...

Melyik állat számodra a legijesztőbb, amitől ha szembe találnád vele magad, akkor tuti szörnyet halnál ijedtedben?

Figyelt kérdés
gondolom sokaknak a csúszómászók, pókok, rovarok:)
2012. dec. 3. 17:08
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
A nagyobb pókok, sáskáktól.. :D
2012. dec. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
33%
Számomra a kígyó még pedig azért mert tudom hogy ha megmar nagy valószínűséggel sokat szenvednék mielőtt meghalnék és még közben is ott tekeregne rajtam rosszabb esetben ha óriáskígyó akkor meg élve megemészt. Ha egy tigrissel oroszlánnal vagy medvével találkoznék legalább gyorsan túlesnénk rajta.
2012. dec. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
51%

büdös bogár/büdös bence/poloska ki minek hívja....meglátom és rohanok segítséget keresni...

van egy éjjeli lepke aminek olyan hosszú szívókája van, mint egy kolibri csőre és méretre kb 5 centis maga a repkedő izé...na azt meglátom és szintén menekülök.

mással nincs bajom csak ezzel a kettővel. pókokat még szeretem is. télire sokat beköltöztettem a szobámba.

2012. dec. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%

az emberek többsége a rovaroktól fél.én nem.volt már akkora madárpókom mint a tenyerem, volt kígyóm,volt skorpiónk persze nem vettem ki.

én őszintén szólva nem nagyon félek az állatoktól.

de ha választani kéne a cápától.de csak vízben.hogyha vízbe esnék és látnék egy cápát azonnal szörnyet halnék.vagy egy elefánttól hogy eltapos.

2012. dec. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
51%

hát, én őszintén szólva a nagyon apró, alig látható pókoktól is ki tudok akadni, úgyhogy szerintem ha egy madárpókot vagy hasonló dögöt látnék, tuti vinne a mentő.. 1x pár éve majdnem leugrottam a padlástól egy hatalmas keresztespók miatt, elképzelni sem tudom milenne egy olyan hatalmas szőrös dög láttán :S:S


hogy ezen kívül mitől halnék szörnyet? hát a kígyótól sem kizárt, tévén keresztül nem félek tőlük (nem úgy mint a pókoktól, ha azt látok a tvben vagy a neten, rögtön elkapcsolok) de ha ott lenne előttem lehet menekülnék..

2012. dec. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
51%
a "nagyhasú" pókok. pánikrohamot kapok, ha pókot látok...:/
2012. dec. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%

2#

Látom nem vagy azzal tisztában,hogy nem minden kígyó mérges, főleg nem az óriás kígyók.Arrol nem is beszélve,hogy nincs is olyan kígyó fajta ami képes megenni egy felnőtt embert.Ráadásul nem élve fogyasztják el áldozataikat.Csak ennyit akartam.

2012. dec. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül a darázstól félek, de iszonyúan.

Pókok, kígyók, békák akármilyen csúszómászókkal semmi bajom, sőt, szeretem őket. Csak a darázs a gyengém.

De amúgy amikor erdőben voltunk, borzasztóan féltem attól, hogy szembetalálkozok egy vaddisznóval :) Na, annak nem örülnék, főleg, ha malacai is vannak

2012. dec. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
érdekes, hogy a legtöbb ember olyasmitől fél, ami tulajdonképpen nem is okozhatja a halálát, hanem egyfajta undort kelt benne. Talán valamiféle reakció ez, mert nagyon sok ember frászt kap egy kétcentis bogártól, amit könnyedén el tudna taposni? Én is viszolygok valamilyen szinten a rovaroktól, régen a póktól is, de ma már simán agyoncsapok bármit és fel se sikoltok. Elvégre én vagyok az ember, és bennem nem okozhat kárt egy ilyen pici lény.. jó jó vannak mérges pókok, meg kígyók, darazsak, csak nem ezen a vidéken...:)
2012. dec. 3. 17:56
 10/43 anonim ***** válasza:

Kedves 7# Természetesen tudom hogy vannak olyan kígyók amelyek ártalmatlanok elnézésedet kérem hogy ezt külön nem emeltem ki. Ajánlom a figyelmedbe az alábbi cíkket egy eset a rengeteg hasonlóból. Itt megfojtotta az áldozatát mielőtt le akarta nyelni sajnálatos módon volt olyanra is példa hogy másképp járt el hasonló példány.


[link]


Csak ennyit akartam.

2012. dec. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!