Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A Családi kapcsolatok vagy a...

Reptoid kérdése:

A Családi kapcsolatok vagy a Gyerekvállalás témakör szerintetek a legdurvább?

Figyelt kérdés

Hol vannak a legelvakultabb arcok?

Jó, még ott a Politika, de ott mindenki leszavaz mindenkit...


2014. jún. 16. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a vallás. Én kb 2 vallásos témába keveredtem bele, de kb mint a bolondok.
2014. jún. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
gyerekvállalás a befutó
2014. jún. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a családi kapcs.: bőszült pontozással, tele van elvált, elhagyott, megkeseredett nővel, nulla humorérzékkel, kevés jó tanáccsal szolgáló, de valami rejtélyes oknál fogva óriási %-kal rendelkezőkkel...
2014. jún. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom ti,hogy vagytok ezzel de a ezoteri kategoriatol felal a hajam szo szerint volt,hogy majdnem elsirtam magam amikor egy 21 eves csavo valami rejtett energiat keresett.Hihetetlen,hogy a ilyen emberek mehetnek szavazni ez bortanyos..de meg a csaladi kapcsolatok kategoriaban nem abrandultam ki ritka ott a vicces felfogasu egyed de ha nekik ez jo akkor ki vagyok en,hogy beleszoljak.
2014. jún. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jujj szerintem a fogyókúrához nézzetek be! Az a legdurvább, mert állandóan ütköztetik egymással a különböző diétákat, és nem veszik észre, hogy egyiküknek sincs igaza. Én már nem foglalkozok velük, pedig először még próbálkoztam. Ugyanis én azon ritka kivétel vagyok, aki vettem a fáradtságot és dietetikus orvos segítségével fogyózok, eddig 20 kg-ot fogytam, amiből 18 zsírból ment le, mégis állandóan lepontoznak, azért ilyen alacsony a százalékom. Most már úgy vagyok vele, hogy had tegye tönkre magát mindenki úgy ahogy akarja, pusztán csak mert lusta orvoshoz menni, és inkább ráguglizik a fogyókúra szóra.
2014. jún. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
[lassan,lassan mind begyűlik ide - kivéve talán a 'Számítástechnikát':]
2014. jún. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!