Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Gyerekvállalás kategoriában...

Gyerekvállalás kategoriában szerintetek is csak azért pontoznak le mert nem egyezik a véleményük? Be kéne szüntetni a pontozást szerintetek is?

Figyelt kérdés
2014. máj. 4. 12:41
 1/10 A kérdező kommentje:
* pontoznak
2014. máj. 4. 12:43
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Igen,azért.Egyáltalán nem az eredeti funkciója miatt (hasznos/nem hasznos)

Általában nem szoktam felhúzni magam rajta,de a múltkor volt egy mennyiből éltek kérdés,mire futja stb,oda írtam,hogy 250.000 a havi bevétel,de mi megvagyunk,jól vagyunk,elvagyunk.Úgy lepontoztak mint a sicc,állítólag azért mert ez kevés...

2014. máj. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 zabmester ***** válasza:
95%

Hogyne, ez így van. De nem fogják beszüntetni. Többször felmerült már, az adminok mindig megmagyarázták szép szájbarágós módon, hogy de, ez a pontozás jó. Legalább is régebben, amikor még az adminok időnként válaszoltak az ilyen jellegű kérdésekre.

Mellesleg ne hidd, hogy csak a gyerekvállalás kategóriában van ez így, az összes többiben is így van.

2014. máj. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
De amúgy mire is jó ez a pontozás? Csak mert van olyan 53%-os aki sorra értelmesebb válaszokat ad,mint a 95%-os.Amúgy meg pont senkit nem érdekel,kinek mennyi pontja van.
2014. máj. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De sajnos igen,mert sokan ez alapján értékelik az álláspontod,válaszod. Mert ha kicsi a százalékod akkor tuti hülyeségeket válaszolsz és az a jó amit a magas százalékú mond. Közben sokszor nem az a jó.
2014. máj. 4. 13:29
 6/10 anonim válasza:

Én biztos vagyok benne, hogy egyrészt az olvasók pontoznak, másrészt pedig ez egy belülről generált valami. Ezáltal nagyobb a felhasználtság, látogatottság. Adott egy téma, minél többen vannak jelen, vitázna, olykor balhéznak, ez egy plusz adalék a pontozás.

Nem igazán értem a lényegét, nem is nagyon használom, és én is baromságnak tartom.

2014. máj. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Soha nem érdekelt,egy válasznál,hogy kinek hány pontja van...
2014. máj. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

tipikus lepontozás a gyerekvállalás, sőt a szoptatás az igazi!!!!

Most is lepontoztak a gyerekvállalás témában, mert a csaj férje nem akarja még kivizsgáltatni magát, hátha nála van a gond és amiatt nem jön össze a baba én meg nem estem neki, hogy akkor tuti nem akar gyereket, így jól le is húztak.........


valóban nem a hasznosság a lényeg, hanem egyetért-e a válasszal a pontozó vagy sem.... de nem így kéne működnie.

2014. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sok a szar ember,ez a is pontozás hiteltelen. Megerősítem én is,ugyan nem a család kategóriába,de egy másikba rendszeresen válaszolok és mindenféle elmebeteg 90 % -on áll,azt értelmes hozzászólásuk nincs. Mégis ezek vannak felpontozva, ha nem azt írod amit hallani akarnak akkor lepontoznak. De semmi jelentősége,mert mindent amit itt állítanak magukról az életben osztani kell 2-vel,ha Ő egy névtelen,arctalan oldalon sztárt játszik ,akkor verje ki rá.
2014. máj. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sok iq fighternek nehéz megugrania agyilag, hogy a pontozás nem a szimpatikus és unszimpatikus válaszok megkülönböztetésére való, hanem a kérdés szempontjából való hasznosság, relevancia értékelésére.
2018. ápr. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!