Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyerekvállalás, nevelés ->...

A gyerekvállalás, nevelés -> kamaszok témakör tényleg erre való?

Figyelt kérdés
Mivel a babás témában a babáinkról kérdezünk, én azt hittem, hogy a kamaszok témakör arra való, hogy a kamaszaikról kérjenek tanácsot a szülők. De mindig olyanokat olvasok, hogy kamasz kis lánykák ott beszélik meg, hogy "a buliban bámult egy srác, vajon miért?". Vagy én gondolom rosszul? Kicsit idegesít, hogy ilyen bugyuta kérdések vannak kiírva...
2010. nov. 28. 15:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
68%

mivel a fő kategória ami alatt van gyerekvállalás, nevelés ezért szerintem sem idevaló.

engem viszont annyira nem zavar, nem nyitom meg a kérdést és ennyi.

2010. nov. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
55%
Hát ilyen kérdések is kellenek oda mert ha nem akkor hova írják?
2010. nov. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
39%
Bocsi,de engem meg az idegesít hogy minden kis apróságot megkérdeztek a babáitokról...Persze ha nem tudjátok megkérdezni,akkor kérdezzétek hiszen erre való az oldal.Amúgy lehet hogy azért írunk mi abba a kategóriába mert lehet hogy a Szerelem,sex-be csak kicsúfolnának..
2010. nov. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
38%

ezt már én is meg akartam kérdezni...

ebben a témakörben a szülők kamaszokkal kapcsolatos problémáit kellene megbeszélni, nem a gyerekeknek kellene használniuk.

2010. nov. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
33%
kedves kérdező ezen ne húzd fel magad, sajnos ez ma a gyerekek általános értelmi színvonala. A gyerekvállalás/nevelés fő témakör számukra nem jelenti azt, hogy itt nem a kamaszok dumcsiznak a hülyeségeikről.
2010. nov. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
53%

3. vagyok...azért az tényleg nem fer hogy idézőjelbe tette az anyuka szót.De amúgy miért röhögnének ki?Mert tetszik nekünk egy fiú,és ide írjuk le?Ha a Párkapcsolatba írnánk le akkor az lenne a baj,mert hogy még kis pisisek vagyunk,ráérünk(na jó azért ebbe van valami igazság.)De viszont itt meghallgatnak minket kamaszok is,és ők is eltudják mondani a véleményüket,esetleg kapcsolódó "élményüket"

És hogy picit kötözködjek:a körömlakkos kérdéseket ált.a Szépség és divat kategóriába kérdezzük meg.Üdv.egy 15 év alatti lányka:)

2010. nov. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Igen, már én is megbántam a kommentet, csak nagyon felment bennem a pumpa. Azt sem nagyon értem, hogy mit keresnek ebben a témakörben. Nem mintha tilos lenne bárhova is kattintani, csak egyáltalán nem értenek a gyerekvállaláshoz és neveléshez... Na mind1, ez a kérdés sem Hozzájuk szólt, de "szerencsére" ide is idetaláltak....
2010. nov. 28. 17:00
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocsi,hogy mertünk a kérdésre válaszolni.Amúgy én nem szeretnék veszekedni,főleg nem egy felnőttel csak na..nem is tudom,csak kijött a véleményem.
2010. nov. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez tök olyan mint amit mondtál a körömlakkos..nem neked szólt,még is elolvastad.
2010. nov. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Kötekedjél csak kiscsillag :) Nincs ezzel gond. Már meg sem lepődök, hiszen a kategóriát sem sikerül kiválasztani a kérdésednek. A párkapcsolat a párkapcsolathoz. Bár nem tudom milyen témák vannak itt, mert általában én itt nézelődök. De ebben az értelemben a kamaszok nem azt jelenti, hogy itt kell minden hülyeséget megbeszélniük a kamaszoknak. Na de mind1. Kár, hogy nem lehet törölni a kérdést, mert nem Hozzátok szólt, és már megint csak vita lett belőle.
2010. nov. 28. 17:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!