Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan kell igazi egyetemistak...

Hogyan kell igazi egyetemistaként viselkedni?

Figyelt kérdés
Például sírnom kell, hogy milyen nehéz és sokat kell tanulnom, szídnom a professzorokat mert megvágtak a zhn, vedelnem mint a görény...

2014. júl. 24. 15:38
 1/8 anonim válasza:
100%
vedelned mint a görény? hát egy NORMÁLIS/IGAZI egyetemista pont azt nem csinálja.Aki meg a diákhitelét is megissza,ahelyett hogy beűlne előadásra plusz az állam pénzén "tanul" arról is megvan a véleményem.
2014. júl. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Így-így, ahogy írod! Sírj, hogy megvágtak a zh-n/vizsgán. Miközben épp a tudásodról próbálsz számot adni, mindig gondolj arra, hogy facebook-on megosztod: M E G B U K T A M!!! 53 lájk... Miközben tanulsz, írd ki facebookra, hogy tanulsz. Utána ossz meg zenéket, vírusvideókat.


Ne járj be előadásokra, elég ha a katalóguson szerepel az aláírásod. A jegyzetet majd letöltöd, a tanárok úgy is felteszik. Mindig áldozatként állítsd be magad, hogy a tanár volt szemét, hogy direkt nehéz kérdéssort állított össze. Szidd, ha nem javasolja a javítást neked és azt javasolja, hogy vedd fel ismét újra a tárgyat egy év múlva. (Ezt egyébként jóindulattal mondják, mivel ha jól értesültem, már csak hatszor mehetsz vizsgázni egy tárgyból összesen).


Dicsekedj vele minden ismerősödnek, hogy XY egyetemre jársz. Régi barátaiddal mindig csak az egyetemről beszélgess, főleg azokkal, akik nem járnak egyetemre, mert mondjuk dolgoznak már, vagy valami okj-s képzésen vesznek részt.


Ha valamit kihagytam, majd úgy is javítanak.


Ja, Irónia megy egy olyan ország, mint Dánia. Csak Dániában dánok, Iróniában irónok élnek.

2014. júl. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Fáj, hogy nem vettek fel sehová?

Megint egy provokáló szerencsétlen.

Első körben járd ki az általánost normálisan, ott megtanulhatsz helyesen írni.

2014. júl. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg ne haragudj, de vedelned, mint a GÖDÉNY.
2014. júl. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előadásokra ne járj, vagy ha bent vagy aludj, vagy nézzél filmet vagy játsszál a laptopodon. Ha nem vagy bent egyetemen, akkor meg igyál (te úgy mint egy görény). Szorgalmi időszakban sose tanulj, érezd mindig azt, hogy "Hol van még a vizsgaidőszak..." és dőlj hátra. Minden vizsgából igyekezz az utolsó időpontot felvenni és vizsga előtt csak max. néhány nappal kezdj el tanulni, de akkor éjjel-nappal. Lehetőleg a vizsgát teljesítsd kettessel és nagyon örülj neki. Ezután már nyugodtan elfelejtheted amit "megtanultál" és a kettes örömére idd magad le a sárga földig. Szomorúan konstatáld, hogy egy-két vizsgád nem lett meg (erre is igyál) és hogy emiatt csúszni fogsz még egy félévet (erre külön igyál). Az iváson kívül a másik célod legyen minél több lehetőleg más karon tanuló csaj meg...ása, ha lány vagy, akkor meg... na, nem írom le.
2014. júl. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én igazi egyetemistának tartom magam és én így viselkedem:


megdöbbentő módon rá bírom venni magam arra, hogy tök felesleges előadásokra bejárjak, egyáltalán nem bulizom, mert én kibuliztam magam középsuliban, és elég volt, amúgy meg tanulok a zh-ra, beadandókat írok, kétségbeesetten próbálkozom néhány kötelező olvasmánnyal, és tanulok mint az állat


közben nagyjából élvezem, hogy a legtöbb dolgot magamnak kell intéznem, és nem egy alkalmatlan osztályfőnökre vagyok rábízva :D


ja és próbálom eldönteni, hogy ki akar érdekből (JEGYZET) barátkozni, és ki csak úgy...:D

2014. júl. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Előző ez dicséretes. Nem sűrűn találkozni az olyanokkal mint te, de jó látni hogy még nem haltatok ki. Végtére is különben csak agyhalott, a "tanult" szakmájában alkalmatlan fiatalok jönnének ki az egyetemekről.


U.i.: A jegyzetedet ugye lefénymásolhatom jövőhéten? :)

2014. júl. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A legfontosabb viszont, hogy állítsd be a facebook adatlapodon, hogy hova vettek fel, ha ezt tegnap este nem tetted meg, nem is vagy igazi egyetemista. A többit már mondták a többiek.
2014. júl. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!