Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet, hogy egyes emberek...

Hogy lehet, hogy egyes embereknek beérik az érdekbarátsággal meg amolyan nyitott kapcsolatokkal? Nem hiányzik nekik az igazi őszinte emberi kapcsolat? Hogy lehet, hogy nincs szükségük szeretetre, vagy valódi törődésre?

Figyelt kérdés

2014. márc. 11. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
sokan beletörődnek és igénytelenek. ez a kor trendje
2014. márc. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De. Csak mikor utólag jössz rá, hogy jól kihasználtak... Én mindig igaz barátot szerettem volna magamnak, de nem jött össze. Aztán úgy gondoltam, én is kihasználom ezek után. Szóval szamárrá fokoztam le, mert rájöttem ugye hogy nem ő a ló.

Párkapcsolat: most csesztek át. Szóval ennyit az őszinteségről.


Lassan azt hiszem, nincs igazán őszinte kapcsolat. Se barátságban, se a parkapcsolatban.

2015. aug. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen igénytelenek. Nekem vannak olyan ismerőseim akik mindenkit csak az alapján mérnek és vannak velük kapcsolatban, hogy az a kapcsolat mennyi hasznot hoz nekik. Ők nagyon is ambiciózusak, törtetőek, előre akarnak jutni és mindent ennek rendelnek alá.

Lehet ez nekik megfelelő, neked kell eldontened milyen értékek mentén éled az életedet, nekem is például fontosabbak az őszinte kapcsolatok, mint a törtetés.

2018. dec. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!