Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti is úgy akarjátok élni az...

Ti is úgy akarjátok élni az életeteket mint az éjjel nappal budapestben az emberek? Szerintem az az igazi élet amit ott élnek a példa számomra. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
szerintem tök jó lenne ugy élni buli szex pia. nem lenne jó?

2013. jún. 25. 10:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
szerintem csak az undorító, szánalmas, és primitív emberek élik így az életüket, akik nem képesek agyilag tovább jutni az ilyen életmódon
2013. jún. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Hát részvétem, ha ez a példa neked. :D Először felháborodtam, hogy hogy engedhetett valaki műsorra egy ilyen selejtes, nyomorék, retek, sz*rt, de aztán rájöttem, hogy mivel még mindig képernyőn van, sokan nézik, úgyhogy elkezdtem sajnálni azokat az idiótákat, akiknek annyira szánalmas az értékrendjük és az életük, hogy ilyet néznek... :O
2013. jún. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Csak az ostoba emberek akarnak olyan értéktelen életet érni, amiben csak szórakoznak és semmi értelmeset nem tesznek.
2013. jún. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%

hát váljék egészségedre!

sajnállak, hogy nem szorult beléd annyi intelligencia, és érzelmi intelligencia, hogy felismerd, ezek teljesen üres emberek, nincsenek igazi érzéseik, céljaik az életben, sikereik sincsenek, soha semmit nem fognak elérni, buták, ostobák, és elviselhetetlenek.

élj csak így, bulizz, piálj, szexelj agyba-főbe, orrba-szájba, aztán majd 2-3 év múlva roskadj magadba amiatt, mekkora nyomorék voltál. eljutsz majd odáig, hogy minden tettedet megbánod, alkoholista leszel, már nem fogod élvezni a szexet, remélem valami gyógyíthatatlan nemibetegséget is összeszedsz, csinálsz pár gyereket, aztán rájössz, hogyan is kellene egy felnőtt érett embernek élni az életét.

2013. jún. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
en eltudnam viselni ezt az eletet. de csak 20-25 evesen. en akkor mar ferjet szeretnek,gyerekeket atb. nezd meg mondjuk gabort,marcit semmi nincs az eletukbe,azon kivul hogy neha elmennek sorozni ez szerintem egy 26-30eves embernek nem eleg eletcel...
2013. jún. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
újabb provokatív kérdés. köszönjük Emese....
2013. jún. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
38%

Valaki elmondaná nekem miért jobb a Éjjel-nappal Budapestnél a Való Világ vagy akár a Barátok közt is?


Igénytelen szórakoztatás mind a három. A nép mégis nézi. Akkor biztos, hogy a kérdezővel van a gond nem pedig a néppel? Primitív cirkusz ami az iskolázatlan vagy sajnos a 'művelt réteg' is néz.

2013. jún. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó: a társadalommal van baj... Nem ezzel az egy kérdezővel.
2013. jún. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
26%

Kedves #7.!


Ne említsd egy napon a Barátok köztöt, és a másik két, enyhén szólva, szennyet!

A Barátok köztben mutatnak igazi helyzeteket, amik akár Veled/körülötted is megtörténhetnek. Vegyük pl. a váláshelyzeteket, megcsalás, jelenpélda az asszonyverés. Megmutatja, hogy mit fognak hinni az emberek, ha te ezt, és ezt csinálod..


Remélem, érted..

2013. jún. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező. És miből akarsz pénzt keresni? :) Ha már eggyik nap hulla részegre iszod magad? :)


Gratulálok, hogy ez a példaképed..

2013. jún. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!