Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Gazdaságos megoldás ez?

Gazdaságos megoldás ez?

Figyelt kérdés

Üdvözlöm önöket!

Bemutatkozom : Mivel az igazi nevemet nem árulhatom el, remélem beérik azzal, ha annyit árulok el magamról, hogy én vagyok a gengszterek és az alvilág vezére, de szólíthatnak nyugodtan Vez-nek is.

A kérdés : Mivel egy hatalmas bűnszervezetet vezetek, a nekem dolgozó biztonsági őrök a hosszú évek alatt már sok mindent láttak, illetve hallottak. Életben hagyjam őket vagy gazdaságosabb és biztonságosabb lenne végezni velük?

Előre is köszönöm a válaszokat, viszont szeretném ha tisztában lennének azzal, hogy :

- a kérdés elolvasását követően magukat is kénytelen vagyok likvidálni

- Valamint ha találkoznak a csudálatos pauk embörrel, mondják meg neki, hogy tisztában vagyok személyazonnosságával, és tömören : kiírtom a családjával eggyütt.


Köszönettel : a gengszterek VEZére


2014. júl. 31. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég lesz egyiket kinyírnod a többiek szeme láttára, akkor nem mernek ujjat húzni veled. Például egy zsúfolt tömegben, mondjuk a Hősök terén máglyán elégeted vagy karóba húzatod. :))
2014. júl. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hm .... nem is rossz ötlet!

Viszont szeretném feltűnésmentesen elintézni a dolgot.

Nem akarom hogy tudomást szerezzenek titkos személyazonosságomról.

2014. júl. 31. 10:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Viktor te vagy az ?
2014. júl. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem, nem.

Amúgy a kövi kérdésem épp ez lenne : ki támogatná az ötletemet hogy merényletet kövessek el a parlamenti képviselők ellen?

2014. júl. 31. 10:51
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam komolyan. Viszont kedves válaszolók remélem végigolvasták a kérdést, mert likvidálni fogom magukat.
2014. júl. 31. 10:54
 6/9 anonim ***** válasza:
likvidálni? te haggyad békén a likamat! amugy meg én tudom ki vagy, mert lenyomztalak az ípé címed alapján. most rád küldök 2 bérgyilkost, 3otok közül amelyikőtök először megöl téged, az kapja a pénzt, na csokinyuszi
2014. aug. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Milyen szép gesztus Öntől, hogy üdvözli a leendő áldozatait. Szerintem viszont nem kellene a biztonsági őreit megölni, hisz ha eddig nem volt gond velük, akkor megbízhatóak. Ha végez velük, az nem kedVEZő az Ön számára. Inkább VEZesse le az energiáit máshol, eVEZzen sokat, neVEZzen be egy futóversenyre, élVEZze az életet, VEZekeljen az eddigi bűneiért, VEZessen blogot és enyVEZze oda a stukkerét valahová, szóval változtasson a VEZérelvén. SzerVEZze át az életét, és keressen más foglalkozást. Legyen jelmezterVEZő, mozdonyVEZető vagy rendezvényszerVEZő. Ezentúl VEZérelje jó szándék, és lehetőleg költözzön zöldöVEZetbe.


üdv: egy anyakönyvVEZető


Ui.: Egyébként élVEZetes a stílusa.

2014. aug. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

LEhet hogy igazuk van. Lehet nem éri meg meggyilkolni őket, viszont mi a helyezet ha beépített kémek más alvilági gengsztereknek? Nálunk a falnak is füle van.

Esetleg kedves utolsó, talán maga megbízható társam lehetne. Utolsó előttit viszont még ma délután likvidálni fogják az embereim. REmélem betartják a gengszterszabályt és csendes helyen hajtják végre, hogy ne legyenek szemtanúk.

2014. aug. 6. 13:58
 9/9 A kérdező kommentje:

VEZekeljek? Ostobaság? Az alvilág legfőbb hatalma sose vonul vissza.

És mivel 3-as furcsa mód túlélte .... kiírtottam a teljes személyzetet.

3-as és négyes, akarnak velem dolgozni? Busás a fizetség : elég ha eltudnak tüntetni egy hullát már vár 300000 ft!

2014. aug. 7. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!