Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A városban ahol vagyok 1...

A városban ahol vagyok 1 üzlet bezár és nagyon jó helyen van viszont semmi önerőm nincs és üzlethelyiség vásárlással eszköz vásárlással engedélyekkel mindennel együtt legalább 100 millió kéne van bármi megoldás?

Figyelt kérdés
gondolok itt pályázatra fiatal vállalkozók segítése program meg bármi ilyesmire, tudom nem sok esély van rá de kíváncsiságból csak feltettem a kérdést

2013. okt. 31. 14:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

1-2 milliót még so-so össze lehetne szedni, 100 millió teljesen esélytelen.


De mi a jó istent akarsz nyitni, amihez 100M tőke kell? Acélkohót?

2013. okt. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
konkrétan nagyobb élelmiszer bolt (eddig is az volt) menni biztos megy más miatt zár/zárt be maga az üzlethelyiség biztos van v 50 milla mer szinte mértanilag a belváros közepén van és igen komoly turisztikai város vagyunk
2013. okt. 31. 14:31
 3/13 anonim ***** válasza:
esély: NULLA NULL ZERO 0,0
2013. okt. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az üzlethelységet megvenni iszonyú nagy butaság lenne.


Ettől függetlenül csak készletbe és infrastruktúrába kéne legalább ennyi befektetés, így nem sanszos.

2013. okt. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
akár iszonyú nagy butaság akár nem muszáj mer a tulaj meg akar szabadulni tőle nem akarja tovább bérbe adni
2013. okt. 31. 15:31
 6/13 anonim ***** válasza:
ha annyira hiperszupermegajó hely, akkor miért is zárják be az aranytojást tojó tyúkot?
2013. okt. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Úgy szeretnék valami megjegyzést írni, de ez az egész annyira nonszensz, hogy... áhhh.... LOL, azt' kész...
2013. okt. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A Fiatal vállalkozók támogatása társasvállalkozásnál is csak 6 milliót ad, 10% önerő mellett és meg van szabva mire használhatod fel.(pl 30-50% -a bér és járulékköltségre kell fordítani minimum!!)


Ne túl reális elképzelés, árukészletbe ennyi pénzt, öngyilkosság lenne tenni, vegyél példát a multikról...


[link]


De eleve adják az árukészleteket bizományba, szinte már minden nagykerben.

2013. okt. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A tulaj idővel rá fog jönni, hogy 100 millióért nem fog megszabadulni az üzletétől.
2013. okt. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Minek írsz ki ilyen buta kérdést? Fogyatékos vagy?


A válasz pedig erre nincs orvosság, sem pedig "megoldás" ingyen 100 millióra :)

2013. okt. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!