Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vicces, illetve ciki története...

Vicces, illetve ciki történeteket tudnátok írni? Pl; mentél haza felé unatkoztál megláttál egy követ és elkezdted rúgni. Felraktad otthon az asztalra és kiderült hogy kutya gumi. (bar ez nem annyira vicces) de hasonlókat ha tudnátok írni megköszönném

Figyelt kérdés
Rossz helyre írtam a kérdésem :3 ami fent látható az a lényeg :)

#gumi #kő #asztal #menés #Vicces;humoros;kutya #HATALMAS POÉN!
2014. aug. 5. 09:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Hát én egyszer busszal utaztam :) és a sofőr egy vén szenilis elmebeteg volt. Kb olyan 5 perce voltam fent a buszon és az utunkba került egy körforgalom, előtte zebrával, ahol egy gyalogos akart átkelni az úton. A sofőr majdnem elütötte szerencsétlent, és ugye hirtelen fékezett. ÉS ERRE ÉN...LEREPÜLTEM AZ ÜLÉSRŐL xD....csak én, az egész áldott buszon CSAK ÉN. xD Persze nem olyan kecsesen, hanem hempergéssel megfűszerezve, akár egy akciófilmben a hős. Egy ilyen 4-es résznél ültem és az ott velem utazó szomszédaim meg persze hogy helyes fiúk voltak. Nem volt ciki, ááááá nem. :D

Egyébként meg amit te írtál "történet" az esetleg megtörtént veled, vagy csak egyszerűen pihent az agyad? :)

17/L

2014. aug. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Az 1. vagyok, eszembe jutott egy másik. :) Az egyik rokonom kórházban volt, és elég sokan mentünk egyszerre látogatni. Meleg volt, levegőtlen volt a helyiség, meg hát sokan voltunk, úgyhogy nem éreztem túl jól magam....és elájultam. Ez így még nem vicces. De én nem úgy ájultam el, olyan kecsesen (tetszik most ez a szó :D), mint a filmekben a törékeny színésznők. Hanem megkapaszkodtam egy rácsos ágyban és azt elkezdtem húzni magammal, persze hatalmas csörömpöléssel kísérve (a nagy hangzavarra az osztályon tartózkodó összes orvos, nővérke, látogató, járóbeteg odasereglett). :D Az ágyat egészen a szoba közepéig húztam. A többi látogató elmondása szerint alig bírták lefejteni az ujjaimat az ágyról. xD Persze ekkor szoknyában voltam, és amikor a lábaimat az ég felé emelték, mindenki látott mindent. :D
2014. aug. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
:D ment a zoldkez ;) feldobtad az estemet :'D ^^ koszi ;)
2014. aug. 8. 21:48
 4/14 A kérdező kommentje:
Az egyik barinommel tortent. Atmentem vendegsegbe hozzajuk es nagyon budi volt,akkor derult ki :) 13/l
2014. aug. 8. 21:49
 5/14 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott meg egy :) a baratnommel setaltunk a tescoba es az orra elott volt egy nagy kutyatap es nem vette eazre. Megbotlott en meg jo hangosan elkezdtem rohogni :'D o meg irult pirult. De nem csak en rohogtem :"D
2014. aug. 11. 21:46
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Megyek haza a zuhogó esőben,beírom a kódot (ami a paneleknél kell a bejutáshoz)és kiírja hogy error...be írom még kb. 5x,ugyan az,felhívom az apám hogy rossz a kapucsengő,és állok a zuhogó esőben a bejárat elött és szarrá áztam...leteszem a telefont,apám hangját hallom,nézem honnan,felnézek az erkélyünkre,nincs sehol,erre észre veszem,hogy eggyel arrébb vok,és apám eggyel arrébbi szól az erkélyről nekem. (mert ugye a paneleknél több bejárat van egymás mellett) xD
2014. aug. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hat egy kicsit sem egtel igaz? :'D
2014. aug. 24. 20:50
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ááá..Egy kicsit sem,dehogy! xD

Amm velem sok hasonlóan vicces/cikis dolog történt,sokszor már meg se lepődöm!... :D

2014. szept. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tudnal irni meg parat? :)
2014. szept. 22. 19:38
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Társasházban a szomszédom egy egyedülálló 50 év körüli hölgy, aki még éjjel is bömbölteti a tévéjét hogy engem zavarjon. Erre én lekapcsoltam a villanyóráját, kb. éjfél volt. Majd egy szál bugyiban melltartó nélkül kiment a társasházi folyosóra hogy visszakapcsolja. Csakhogy a huzat bevágta a lakása ajtaját, kulcs meg nem volt nála. Így "gyönyörködhetett" benne a fél lépcsőház és a zárszervizes. Miközben én meg megszakadtam a röhögéstől a szobámban. Azóta nem zaklat a tévé bömböltetéssel.
2014. szept. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!