Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha netán súlyzókészlet vásárlá...

Ha netán súlyzókészlet vásárlására adnám a fejem, mit válasszak? Ezek közül megfelelő valamelyik?

Figyelt kérdés

Csak most kezdtem el nézelődni, lehet még a Zinternet mélyebb bugyraiba nem jutottam el, de találtam némi szimpatikus árucikket.


[link] - Ezt a teszkóban láttam ma, 8790 ft, kinyitva nem volt, így nemtom pontosan, hogy hogy néz ki.

[link]

[link] - ez meg eksönös.


Szóval a kérdés az, hogy ismeri-e ezeket valaki, tud-e arról, hogy pont ezek gagyik lennének-e. A másodikokat is be tudom szerezni postaköltség nélkül, ez is fontos. Súlyban szerintem ennyi elég is lesz, igaz, még a tervezett edzésterv nincs teljesen összerakva, de unatkoztam :D



2012. nov. 29. 15:42
 1/5 dirtboy ***** válasza:
az első tűnik a legjobbnak a 3 közül,fontos a súlyok szélessége mert nem mindegy hogy mennyi fér rá a rúdra.
2012. nov. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kettlebell jobban használható otthoni körülmények között.
2012. nov. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hah, de nem a szobámban :D Nincs annyi helyem, hogy akér csak egy kisebb terpeszben álljak, és előre lóbáljam.


dirtboy: szerintem annyi ráfér, amit mellé adnak, nem is kell több.

2012. nov. 29. 16:02
 4/5 dirtboy ***** válasza:

de később kelhet majd aztán ott lesz egy rakás széles súlyod,én sem 52kilós kézit használtam mikor megvettem az enyémet de hamar elérheted hogy tele kell rakni a súlyzót súllyal.

előre látón kell gondolkozni hiszen hosszú távra tervezel vele ha jól sejtem.

2012. nov. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nos, ami azt illeti, pont nem. Jön a tél, meg a vizsgaidőszak, és mivel a közeli termek a legrosszabbak, úgy döntöttünk, nem akarunk másfél órát utazni másfél óra edzésért jó helyre, hanem erre a két hónapra kiváltjuk egy sajátsúlyos+súlyzós kombóval. Szerintem nem tudunk tökéletes edzéstervet összerakni így, ezért is lenne csak ideiglenes. Aztán februártól ha minden igaz, megint terem, hátha lesz még valami kupon is (:D). Esetleg váltogatjuk. De szó mi szó, nem érzem alkalmasnak arra az itthoni körülményeket, hogy egy végleges edzést tervezzek ide. Aztán ki tudja...


Ezt is én írtam ki: http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2012. nov. 29. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!