Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Valamit mostanában Popeye-ről?...

Valamit mostanában Popeye-ről? Nagyon eltűnt

Figyelt kérdés
igaz nem mai fickó, meghát tudom egy tengerész mindig úton van szinte, de mostanában nem tudjátok mi újság van vele? bármilyen infonak örülök merre van, mi történt vele mert nagyon eltűnt a köztudatból? ugye nem nem történt baja? mindig kérleltem hogy tegye le azt a pipát de már akkor sem hallgatott rám.
2010. jan. 12. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ígérte, hogy fél kézzel elintézi a sztrájkoló békávésokat, de nem jött fel a Dunán. Csak sms-ezett, hogy tévedésből lekapcsolták Kazanlaknál, de majd holnap jön. Csak készítsek ki neki elég spenótkonzervet.
2010. jan. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit lecsúszott és mostanában kerüli a nyilvánosságot. Legutóbb nyáron egy spenót földön láttam, természetbeni juttatásért (termény) dolgozott napszámban.
2010. jan. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
időnként vendégszerepel a Filmmúzeumon
2010. jan. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

első három: nagyon tetszik a válaszotok, fel is pontoztalak titeket!

nem írtatok meg mindent, egészítsétek ki. pl mizújs a feleségével? és kisPopeye?

2010. jan. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én se tudom mi van vele ugy egy pár honapja telefonon beszéltem vele, volt neki téé perce.

De azt mondta hogy leszokott a pipáról, meg már nem is füvezik, már csak fázik.(:

De ha hiányolod, és van olyan csatornád hogy BOMERANG ott szokott menni.

2010. jan. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én éppen spenótot eszem:D
2010. jan. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jól vannak, vidáman éldegél kis családjával:


Popeye - I'm Popeye the Sailor Man

http://www.youtube.com/watch?v=umFzekMru2k


:D

2010. ápr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam, Chuck Norrisnak ad leckéket...
2010. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!