Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit tegyek? Az unokatesóm...

Mit tegyek? Az unokatesóm szerelmes lett Aladdinba!

Figyelt kérdés

Egyszer meglátta amikor a repülő szőnyegén siklott a levegőben. Kifogyott a "benzin" a szőnyegből és pont az ő házuknál zuhant le. Unokatesóm segített neki, azóta szerelmes belé. Én mondtam neki, hogy úgy sem fog összejönni, mert Aladdin szíve már Jázmin hercegnőé, de nem akarta elhinni. Én mutattam más fiúkat is. Pl.: Pókember, Miki egér vagy Tigris a Micimackóból. Egyik sem tetszett meg neki. Nem tudom mit tegyek! Nem akarom, hogy összetörjék a szívét! Gondoltam arra, hogy felhívjam Kis hableányt, hogy ő beszéljen Ursulával, hogy elkészítsen Aladdinnak egy szerelmi bájitalt. Kiderült, hogy Ursulának volt kapcsolata Aladdinal és a vége ennek a viszonynak az lett, hogy a fiú dobta a polipot, mert Aladdin szerint, Ursula dagadt. Aztán próbáltam a gonosz boszorkánnyal beszélni a Hófehérke meséből, de neki nincs szíve, olyan gonosz így rögtön azt válaszolta, hogy nem.

Nem tudom mit tegyek!! Segítene valaki?



2014. aug. 29. 18:02
 1/4 anonim válasza:
100%

Majd én segítek!

Mutass be az unokatesódnak, biztos tetszenék neki.

Pont szingli vagyok. És hipp-hopp elfelejti Aladdint. :D


UI: Shrekből, szőke herceg:D

2014. aug. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Viccen kívül én is szerelmes voltam Aladdinba és olyan pasit kerestem, aki hasonlít rá :)
2014. aug. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is van egy hasonló problémám Sün Balázs tesójával (Dórival), de neki a Mikulás jön be :(
2014. aug. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2014. aug. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!