Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Megettem egy szellem combját...

Megettem egy szellem combját olajban kisütve,10 percet sült elég lehet?

Figyelt kérdés
félek hogy kevés ideig sütöttem
2014. okt. 13. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell félned nem lesz tőle semmi bajod.De amikor etted nem volt fura íze? Mert az bizony arra utal hogy nem sütötted eléggé és ha nem sütöd meg eléggé akkor a dohos szagú csikkember fog elrabolni.Vigyázz mert ha az ajtódnál csikk darabok lesznek akkor el kel bújnod az ágy alá.
2014. okt. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne drogozz többet
2014. okt. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ajaj ma találtam pár darab csikket az utcánkban, és fura volt a szellemcomb íze!mit tegyek?!
2014. okt. 13. 17:17
 4/4 anonim ***** válasza:
A szellemcomb íze csak fűszerezés kérdése,a 10 perces sütés elég ha legalább 180 fokon sütötted.Bár ha öreg volt már lehet érdemes lett volna előtte meg is főzni.Csikkeket én is találtam,most aggódjak?Nem is ettem mostanában szellemcombot.A mellehúsa számít?
2014. okt. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!