Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezik olyan, hogy egy...

Létezik olyan, hogy egy tárgyal együtt jön egy szellem is?

Figyelt kérdés
Vettem egy nagy kétszemélyes ágyat a bolhapiacon mert hétvégente itt alszik a barátnőm. Mióta behoztam a szobámba, azóta nagyon nyugtalan vagyok esténként ha egyedül vagyok. Gyakran a hátam mögé nézek nincs -e ott valaki vagy valami. Olyan nyomasztó így esténként a szobám. Hideg is van esténként, az mondjuk igaz, hogy nem fűtünk még. Viszont már a negyedik napja a barátnőmtől kapott plüssöt szorongatva alszom, pedig 18 éves fiú vagyok. Muszáj így elaludnom, mert csak így nyugszom meg mióta meg van az ágy és egyedül vagyok. Tegnap éjjel felébredtem és ahogy felnéztem, abban a pillanatban a radiátornak támasztott iskolatáskám ami a földön volt, lejjebb csúszott kicsit. Valamint ma fürdés után mikor leraktam a borotvámat, párperc múlva hallottam, hogy az is megmozdult kicsit. Csak az agyam játszik velem, vagy tényleg létezhet, hogy egy szellem jött be az ággyal? Ezelőtt soha az életben nem hittem a szellemekben...

2014. okt. 9. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz szellem elengedőt hívni akkor gyújts meg egy szentelt gyertyát. Néha tárgyakhoz is kötődnek bár inkább a helyszín a megszokott.


Plüsst szorongatsz amúgy:D? Vicc..

2014. okt. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy vicces. :D Már másfél éve meg van a plüss és eddig soha nem aludtam vele. Mióta új ágyam van és nyugtalanul aludtam folyamatosan, meg rosszakat álmodtam, jobb megoldást nem találtam. Tényleg megnyugtat.
2014. okt. 9. 22:04
 3/8 A kérdező kommentje:
És hol tudok ilyen gyertyát szerezni? :)
2014. okt. 9. 22:05
 4/8 anonim válasza:

Tök jó,hogy észrevettem a kérdést..parázok.

Én amúgyis félek az ilyenektől,meg a sötétben is.

Valamelyik éjjel amikor felkeltem olyan volt mint ha valaki állt volna az ágyam mellett.

Tök para volt :s

2014. okt. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Parázol? Ne félj, nem bánthat... Végül is csak levegő. Mondjuk hiába mondom ezt magamnak, úgy sem hat. :D
2014. okt. 9. 22:27
 6/8 anonim válasza:

Könnyű azt mondani..:D

18éves nagy ló létemre még a sötétben is félek.:D

Mondjuk lány vagyok..de akkoris :D

2014. okt. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Amúgy most valahogy tök nyugodt vagyok és nem nyomaszt semmi.:) Szerintem ezeket a dolgokat csak az ember magyarázza be saját magának. És az agya játszik vele.
2014. okt. 9. 23:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen,letezik ilyen ezert nem veszunk hasznalt targyakat.Dobd ki az agyat es ezt most komolyan mondom,tok mindegy mennyibe kerult...az aggyal jott es az aggyal megy.


En is vettem egy festmenyt es egyszeruen olyan nyomaszto erzesem volt,h vegulis elajandekoztam....nehez megmagyarazni de felelmetes volt:-)))


Szoval az agyat dobd ki,mert addig nem lesz nyugtod.Velhetoleg ez csak egy szellem es nem demon,szoval nem akar bantani (hidd el mar megtette volna) de baromi idegesitoek es felelmetesek tudnak lenni es x ido utan ugy fogod magad erezni mintha bediliztel volna (pedig nem).


A legtobb szellem nem veszelyes,csak idegesito es felelmetes.A kopogoszellem pl iszonyu irritalo,de mondom, a zomuk artalmatlan.Megoldas?Maradj nyugodt,mert minel idegesebb vagy,annal rosszabb lesz.Mondd el magadnak,h nem banthatnak de ha telleg az aggyal jott akkor nem fog addig elmenni amig az agy nalad van:-)))


Plussmacival pedig nem ciki aludni semmilyen korban ha fel az ember:-)))


32 no

2014. okt. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!