Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek beképzeltem?

Szerintetek beképzeltem?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap történt.Aludtam és éjjel arra ébredtem fel hogy a hátamat valaki két kézzel meg nyomta.Nem alvásparalízis volt szerintem mert tudtam mozogni,hangot nem hallottam fel is ültem.Fogalmam sincs hogy mi volt. Szellemekben nem hiszek mert még nem láttam szellemet.Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2014. okt. 9. 14:16
1 2
 1/19 anonim válasza:
Hasonlót én is éreztem,feküdtem oldalt fekve az ágyon és könyvet olvastam és éreztem hogy valaki megfogja a vállam mint amikor átölelnek!Azt hittem anyukám és kimentem megkérdezni mit akar de csak bámult rám értetlenül,és közölte bent sem volt a szobában!Hozzáteszem egy pillanatra sem aludtam el!
2014. okt. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nekem régebben is volt.Aludtam és arra ébredtem fel hogy valaki megfogta a homlokomat.Akkoriban egy szobában voltunk a testvéremmel felültem. Kérdeztem hogy mit akarsz? Oda fordulok és látom hogy alszik.Nem tudom mitől lehet.
2014. okt. 9. 16:18
 3/19 anonim ***** válasza:
Egyszer volt velem is ilyen, lefeküdtem aludni és befordultam a fal felé, szinte azonnal utána mintha valaki a hátamra tette volna a két kezét, és nyomott volna beljebb az ágyon, úgy ugrottam fel, mint a villám, senki nem volt a szobában. Még én sem aludtam, csak éppen aludni készültem, nagyon rémisztő volt, utána sokáig nem mertem elaludni.
2014. okt. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mivel mindig álomból felébredve érzed ezeket, lehet, hogy még az álom része.
2014. okt. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom mert annyira ijesztő....
2014. okt. 9. 16:25
 6/19 Legoman ***** válasza:
Lehetett ez több minden, de mivel többször is volt veled, ezért nem ez egy és ugyanaz a szellem volt és nem beképzelted. Tulajdonképpen nem ártó szellem volt, az is lehet, hogy már régóta nyomkodta a hátadat miközben aludtál csak most vetted észre. Lehet, hogy valami gond volt a gerinceddel és azt tette helyre. Vannak ilyenek, egyik ismerősömnek például este a válla nagyon fájt és feküdt az ágyban egyszer csak mögé lépett valaki és hozzáért a vállához, azt már nem tudom, hogy megnyomta-e avagy sem, de a lényeg, hogy nagyon megijedt mikor hozzáért és nem mert megfordulni, de egy pár percre rá elmúlt a fájdalma a vállából.
2014. okt. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Lehet ez valami hasonló dolog ahhoz, mint mikor azt álmodjuk, hogy megbotlunk és akkor megrándulunk, vagy rúgunk egy nagyot.

De tapasztaltam hasonlót.Volt egy időszak, mikor ébredés után úgy éreztem, mintha valaki rácsapna a lábszáramra.

Első esetekben megijedtem, aztán kezdtem megunni és ideges lenni.Egyszer aztán, mikor újra erre ébredtem reflexből odakiabáltam, hogy "hagyj már békén!!!" Innentől kezdve többet nem fordult elő :)

2014. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ennél furább eset volt, mikor lányommal L-alakban aludtunk egymás mellett.Mozdulatlanul, csendben épp az elalvás határán voltam, mikor arra riadtam, hogy valami lehuppant mellettem a párnára, még súrolta is a kezem.Ugyanekkor lányom felkiáltott, hogy jaj, mi volt ez?!Nos, ő ugyanazt érezte, amit én, hogy valami a párnára esik és hozzáért.

Én azt gondoltam, a macskára jött rá a bolondozhatnék.De egyből felkapcsoltam a lámpát és semmi szokatlan nem volt a párnán a macska pedig ki volt zárva.Kerestük a magyarázatot, mi lehetett, de máig nem derült ki.

2014. okt. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha esetleg mégis Istentől jött az üzenet, az valószínű arra akar utalni, hogy házasodj előbb meg.
2014. okt. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ilyenek vannak, de csak érzékcsalódás. Én olyat szoktam érezni, mintha valaki odaülne az ágyra és az besüllyedne mellettem. Első esetekben én is megijedtem, és rögtön pozíciót változtattam, amitől elmúlt.. aztán egyszer kipróbáltam, hogy nem mozdulok meg ilyenkor, kivárom, mi történik. Ekkor tapasztaltam meg, hogy ez egy folyamatos, fokozódó érzés, ezzel a "leült valaki mellém"-hatással kezdődik, aztán mintha a csípőm is elkezdene lefelé mozdulni, végül az egész testemmel mintha süllyednék lefelé, de olyan lassan, kellemesen :) Azóta nem félek az ilyesfajta érzetektől elalvás előtt/közben/után. Csak az elme játéka.
2014. okt. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!