Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit kapnék ezért a rendőrségtől?

Mit kapnék ezért a rendőrségtől?

Figyelt kérdés

Ha egy kis zacskóba finomra morzsolt porcukrot tennék, és betenném a zsebembe. Aztán a rendőrök előtt gyanúsan viselkednék, magamra terelve a figyelmüket, és az igazoltatáskor elérném hogy megtalálják az "anyagot".

Bevinnének a rendőrségre, és kiderülne hogy porcukor volt :D Utána mi következne? Mi lenne a vád? Ha szabálysértési bírság, akkor milyen jogon? :D



2014. okt. 21. 17:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Fegyveres támadásnál ha jól tudom van olyan, hogy alkalmatlan eszközzel elkövetett blablabla, s nem nagyon kisebbíti a büntetési tételt.

Én nem kísérleteznék ezzel.

2014. okt. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem akartam csak olvastam egy cikket arról h egy faszinak az alsógatyájában volt a tasakos por és innen jött az ötlet ha nem drog lenne a por :D
2014. okt. 21. 19:00
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt akár értelmezhetik a rendőrség félrevezetéseként is, amiért bizony elég jó kis büntetéseket ki tudnak osztani. De nem tudom, hogy a törvény ezt hova sorolná, de hogy nem hagynák annyiban az tuti
2014. okt. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Gimiben egyszer unalmamban reszeltem a kétát és poros állaga volt. Utána eszembe jutott, nehogy azt higyjék, a drog ömlött ki a táskámból :D

Inkább letöröltem gyorsan :D

2014. okt. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
krétát
2014. okt. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
:D
2014. okt. 21. 20:45
 7/12 anonim ***** válasza:
Mit is kapnál a rendőrségtől? Valószínűleg frászt miután közölnék a büntetést.
2014. okt. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vagy egy olyan frászt mikor kiderült, hogy direkt poénkodsz velük, hogy a taknyodon csúsznál haza.
2014. okt. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagyjából semmit nem kapnál, különösen akk nem, ha büntetlen előéletű vagy.

Am. helyben megvizsgálná a rendőr a cuccot (ízre) és rájönne, hogy porcukor.

2014. okt. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
na most kétfélét mondtatok :D
2014. okt. 22. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!