Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Baj van! Nem tudom bekötni a...

Baj van! Nem tudom bekötni a Zéró-pont modult! Ráadásul az álcázó is vacakol. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Beraktam a ZPM-et a helyére, de a pajzs nem akar felmenni. A Vezérlőpult sem látja a ZPM-et, vagy az normális? Teljesen fel van töltve. Eddig egy feketelyukból nyertük az energiát a belőle származó fotonok segítségével, de sajnos a szingularitás egy instabil hipertér-ablak miatt szubatomi részecskékre bomlott, nagyrészt neutrínóra. Szóval ezért szetetném bekötni a ZPM-et, de még soha nem csináltam ilyet. Lehet, hogy tönkre tettük a ZPM-et, mivel egy részecskegyorsító mellett tároltuk, de nem hiszem hogy a pozitronokból származó Gamma-sugárzás ártana neki. Az álcázóval meg nem tudom, mi van, mert nem tudja teljesen eltűntetni a várost, és az általa generált EMI erőssége is a 3x-osára nőt és ez sok meghibásodáshoz és túltöltődéshez vezetett.


Valaki tudna ezeknek a problémáknak a megoldásában segíteni? Jól jönne, mert a szenzorok 3 ellenséges anyahajót észleltek közeledni, és becsléseink szerint 48 órán belül ideérnek. Szóval jó lenne sietni!


Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. okt. 25. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Várj, ha nincs bekötve ZPM, akkor hogy van álcázás? És ha van álcázás akkor hogy vársz pajzsot? A kettőre sosincs elég energia csupán 1 ZPM-től.
2014. okt. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A széthullott szingularitásból még származik annyi energia hogy felhúzza az álcát. Meg azért a naqvadah generátorok is dolgoznak rendesen
2014. okt. 26. 14:17
 3/3 A kérdező kommentje:
Huh, a hajók nem erre jöttek. De a probléma még mindig fennáll!
2014. okt. 28. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!