Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A papás mamás játékok normális...

A papás mamás játékok normálisak egy bizonyos korban. De mi van ha 2 10 éves játtsza ezt, ráadásul mind a kettő fiú, és pont a te gyereked a "lány" a játékban?

Figyelt kérdés
2014. júl. 6. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi.
2014. júl. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Normális, ne aggódj.
2014. júl. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Naná h a kicsi a lány, hiszen apa a nagy és erős. A lányok pl amikor házasodósat játszanak, ott is az egyik a pasas a másik a nő. Ez megegyezés szerint meg. :) Ezen nem aggódnék. Vkinek a kellemetlen szerepet is vállalni kell, és ha van annyi sütnivalója a másiknak ráveszi h legközelebb cseréljenek.

Hidd el nem lesz meleg a fiad és hasonló egyéb dolgok, vagyis ettől biztosan nem, hogy ennyi idősen ilyet játszik. :D

2014. júl. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én még volt amikor 12éves koromban is játszottam :D nem nagy dolog.. a másik fiú erősebb személyiség :D
2014. júl. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mi is ezt játszottuk állandóan ebben a korban: 4 fiú és 2 lány. Meg fogócskáztunk és aki letudta húzni a másik nadrágját (és alsóneműjét) az pontot szerzett. Akinek több pontja volt az nyert. Rémisztgesselek még? :) mind felnőttünk, mára mind a 6unk rendezett, normál családi életet él. Ne aggódj :) ha valaki elkallódik az nem emiatt lesz.
2014. júl. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az én öcsém egész gyerekkorában a mi királylányos szoknyáinkban szaladgált, semmi baja. :)
2014. júl. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"pont a te gyereked a "lány" a játékban?"

Szóval ez zavar az egészben?

Mielőtt valaki gyereket vállal, miért nem vernek a fejébe egy kis minimális civilizált gondolkodást?


Nálunk oviban, amikor két lányból állt a család, akkor kitört a botrány. Őrjöngtek az óvónők, mi meg nem értettük, hogy mi a p*** a probléma? Játszunk, családosat, az egyik lány unta, hogy gyerek meg anyuka, most apuka akar lenni. Borzalmas.


Mondjuk meg is lett az eredménye, ennek a hozzáállásnak. Olyan frusztrált, elb**** a generációm, többek közt a nemi szerepek, egészségtelen erőltetésnek köszönhetően...

2014. júl. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, én elhiszem, hogy ijesztő lehet, mert az ember, ha a saját gyerekéről van szó, parázik mindenen, de szerintem ne aggódj ezen túlságosan.


Mi is játszottunk ilyet ennyi idős korunkban is. Mivel mi meg mind a ketten lányok voltunk, és én voltam a nagyobb darab, én voltam az apuka. Most meg három gyermekes anyuka vagyok :) (Rendezett családban, stb.)


Más: nálunk az óvodában óvónénik azon akadtak ki, hogy siratóasszonyosat játszottunk, és az egyikőnk volt a halott, az szépen lefeküdt a homokozóba, a másik meg nagy jajgatással siratta... (És a halott mindig "drága jó uram volt, pedig itt is egy másik lánnyal játszottam...)

2014. júl. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
en 18 eves vagyok es meg mindig játsszuk a barataimmal
2022. máj. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!