Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Jövőre ki iratkozik be a...

Jövőre ki iratkozik be a Roxfortba?

Figyelt kérdés
Jó lenne előre tudni pár nevet, és ismerni pár embert. :) Amúgy valaki tud esetleg valamit Hagridról? Egy ideje nem hallottam felőle, és kezdek aggódni!

2014. dec. 1. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
héé akkor oszitársak leszunk már most izgatott vagyok remélem a mardekárba oszt a suveg és spanok leszunk melfoyal
2014. dec. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én

Scorpius Máyfolt

2014. dec. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Szia!


Én harmadéves vagyok a Roxfortban, Griffendél. Jövőre lesz az utolsó évem.


Én úgy tudom, hogy Hagridot felfalták a durrfarkú szúrcsókok, bár kisebb-nagyobb pletykák keringnek arról, hogy a pókok szaggatták szét, megint mások azt mondják, Bimba növényei bántak el vele, és kisebb-halkabb nemdemondák szerint Flitwick professzor dührohamot kapott és talpas poharat varázsolt belőle.


Én ezt tartom valószínűbbnek, mert Hagrid eltűnésének napján McGalagony megjelent egy érdekes Hiúztárápiai Gyöngysikló Bagollyal a nagyteremben, és Flitwick professzor újonnan, a "semmiből előkerült" pohara gyanúsan mocorogni kezdett McGalagony új keletű madárkája láttán.

2014. dec. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De jo, akkor talalkozunk a suliban! Es utolso, koszonom a valaszt, remelem kiderul hogy Hagridnak semmi baja, csak megint meglatogatja tavoli rokonait:) Esetleg tudnatok mondani par jo kis varazslatot, vagy konyvet ami segithetne a tanulasban?
2014. dec. 2. 14:35
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A Zárolt részlegben semmiképp se keresgélj...
2014. dec. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

helló!

én most negyedikes vagyok, jövőre ötödikes, de az még igen messze van. az abszolúton garantáltan megkapod a könyveket, amiket szeretnél, talán a Czikornyai és Paczában keress! (én inkább könyvtárból kölcsönzök)

2014. dec. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Én!

Baylee Lupin, Ted és Victoire Lupin gyermeke.

Remélem mindketten griffisek leszünk! :)

Amúgy Hagrid Franciaországban van Olympe-nál, állítólag 2015. szeptember elsején a Roxfortban lesz az esküvőjük.

2014. dec. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! ötödikes vagyok a Hollóhátban! Mindenképpen ajánlom, hogy tanuld meg a "muta caprel" bűbájt, mert ezzel bármikor szobanövénnyé változhatsz. Nagyon hasznos ám.
2014. dec. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Idén kezdtem a harmadik évemet a Mardekárban. Nagyon otthonos hely és mindenképpen tanulj meg wifit varázsolni, én elfelejtettem a varázsigét, mert elsőben használtam ezt a varázsigét és azóta nem is használtam. Szóval első óta free wifi lengi be az ágyam. Remek illata van.
2014. dec. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én harmadéves Hugrabugos vagyok, mert totális retardációban szenvedek, és így csak oda vettek fel. De Madam Pomfrey mindig ad nekem ilyen gőzölgő italokat, amitől jobban leszek, igaz előfordult már, hogy Dumbledore irodájában ébredtem félmeztelenül (alulról).



Hagrid sajnos az utóbbi időben még jobban rákapott az alkoholra, és részegen mindig molesztálja a lányokat, a múltkor annyi tojáslikőrt ivott, hogy McGalagonyra is ráment, pedig az ocsmány egy teremtés.


Nyugodtan keress meg, ha megérkeztél, Bimba professzortól elsőosztályú füvet tudok szerezni, jól betépünk, és belehugyozunk a prefektusi fürdőmedencébe. :)

2014. dec. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!