Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Jövőre ki iratkozik be a...

Jövőre ki iratkozik be a Roxfortba?

Figyelt kérdés
Jó lenne előre tudni pár nevet, és ismerni pár embert. :) Amúgy valaki tud esetleg valamit Hagridról? Egy ideje nem hallottam felőle, és kezdek aggódni!

2014. dec. 1. 20:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
szia, jelen! :) Dominique vagyok, Bill és Fleur lánya. idén kezdtem az ötödévet a griffendélben. marha gázos, fogalmam sincs, hogy lesz meg az RBF, mivel tavaly becsatlakoztam a Walpurgis Leányaiba basszeros-vokálosnak, és így semmi időm nincs tanulni. hogyha bármi kérdésed van, keress nyugodtan, általában a csillagvizsgálóban vagyok, hogy ne zavarjam a többieket a zenével. ha esetleg a mardekárba kerülsz, a pasim ott hatodéves, Donnie Black, a kviddicscsapat kapitánya, őt is keresd nyugodtan :)
2014. dec. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia! Bocsánat hogy csak később vettem észre kérdésedet,nagyon elfoglalt vagyok mostanában.

Negyedéves hollóhátas lány vagyok, a nevem Zoe. Ha rosszul menne a tanulás, akárkit szívesen korrepetálok, de szigorúan csak az erdőben. (Másnap kellemetlen mellékhatások jelentkezhetnek pl.emlékezetkiesés)


Valakinek kérdése, gondja van, segítségemre akar lenni biológiai kutatásaim során (fájdalommentes) keressen meg.


Szintén segítségemre lehetsz művészi készségeim javításában, modelleket keresek. Kedvelem az akt ábrázolást is.


Ha a tanulást inkább hanyagolnád, jelentkezz a kvidiccscsapatba, minden kétballábast bevesznek, akinek az IQ-ja üti a 3-at,arról nem is beszélve, hogy nyílt titok, a sportoló fiúk tetszenek a legtöbb lánynak.

2014. dec. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!