Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ti milyen marhaságokat csinált...

Ti milyen marhaságokat csináltatok már a barátaitokkal?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok pl: a barátnőm sms csngőhangját kicseréltem púzós hangra és jól felhangosítottam a telóját. Mikor találkoztunk a haverokkal, küldtem neki egy sms-t... Poén volt! :)

Milyen hasonló kis marhaságokat tudtok mondani?



2014. dec. 4. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
jajj megszámolhatatlanúl sokmindent!
2014. dec. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Marhapörkölt.
2014. dec. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Wadmalac ***** válasza:
100%

Bp Váci utcán megcsináltuk középsulis osztálytársakkal, hogy a járdán körbeálltunk egy pontot és néztük, "aztaq..", "öregeeeem..", "ezt nézd" stb. hűházva. Prsze nem volt ott semmi.

Szépen el is kezdtek gyűlni az emberek megnézni, mi van ott, mi meg lassan kiszivárogtunk a kupacből.

Már kintről néztük mind, ahogy csak gyűlt a nép megnézni a semmit.

Jó pár perc ráment, mire elfogytak.


Másik hasonló játék:

A biológia tanár magyarázás közben mindig ide-oda sétált a tábla előtt. Óra előtt megbeszéltük, hogy amikor jobb sarokban van, mindenki érdeklődéssel az arcán figyeljen, ha meg a balban, mindenki nézegesse a füzetét, bambuljon ki az ablakon stb.

Negyedóra alatt a tanár leállt a mászkálással és beszorult a jobb sarokba és észre sem vette.

2014. dec. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ékszerteknős455 válasza:
Nyáron fogadtunk hogy belemerem rakn az egész fejemet a medencébe...(anya nem volt otthon)...aztán mikor csuron vizes voltam felemelt oszt előkapta a hajszárítót mert tudta hogyha így meglátnak minket nem lesz medencés buli :"D én csak röhögtem..és röhögteem..és röhögtem... x"D
2014. dec. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!