Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit tegyek ha az iPhone...

Mit tegyek ha az iPhone Galaxy Touch Plus-omon, az IOS Jelly Bean operációs rendszerrel nem tudom letölteni a Play Store-ból az iTunes-t? Írtam levelet Lerry Jobs-nak is, de még nem válaszolt. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2014. dec. 5. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nootolni kell a RAM-ját, és felrakni egy GingerBean 8.3-at.
2014. dec. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél egy Iphone 8-at vagy egy Samsung Galaxy S7-et! Igaz,hogy mind a 2-n Windows xp fut,de megéri! Meg lehet őket frissíteni DDosra is! Dupla haszon!


Ne vegyél alcatelt,mert azon IOs van,és nem lehet frissíteni!

2014. dec. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szörny legenda ***** válasza:
plus szerintem plüsöt akartál ìírnï
2014. dec. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Jófej:D ***** válasza:
Csak írd be a google-ba hogy Itunes apk és telepítsd. De jailbreak szükséges hozzá, amit a windos phone store-ból lehet csak letölteni.
2014. dec. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Klón iphone?nem vagy normális.ne csóróskodj,vegyél eredeti iPhonet.
2014. dec. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Meg hekkkkkkeltem, tehát lecseréltem az IOS Jellybeant és rá telepítettem a Windows 5-öt, de még mindig szar...:( Bár lehet, hogy a Linuxot kellett volna rátelepíteni, mert befagyott ablakot mindenki látott már, na de befagyott pingvint...
2014. dec. 6. 20:09
 7/7 Jófej:D ***** válasza:
Szerintem tegyél rá dsl linux-ot
2014. dec. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!