Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért nem találom sehol az...

Miért nem találom sehol az interneten ezt a nagyon jó zsidó viccet?

Figyelt kérdés

A viccet még kiskoromban olvastam el nagyon sokszor. Lehetett kapni könyvesboltokban 99 forintos vicckönyveket kb. 10 éve és részben vicceket olvasva nőttem fel.

A vicc:


Két holokauszt túlélő találkozik nem sokkal a háború után.

-Hogy van kedves Kohn? Látom épségben hazatért.

-Jórészt épségben. Hát maga, Grünn?

-Itt vagyok, hisz láthatja. Na de inkább abban segítsen, hogy mi lett hát Izsákkal, a kedves közös barátunkkal?

-Hát Izsák? Hátizsák!


(Tehát a nácik hátizsákot csináltak a bőréből, ahogy elterjedt legenda volt, hogy az emberek bőréből lámpabúrát csináltak.)


2014. dec. 14. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért keresed, ha tudod a viccet?


Köszönöm, hogy el is magyaráztad a poént, de azt hiszem rájöttem volna magamtól is.

2014. dec. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok zsidó, de ez egy ki˙˙szot szar vicc!!! Ja és még hogy meg is magyarázod....
2014. dec. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon gyenge vicc.
2014. dec. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2-3:


Mindenki azt gondol róla, amit akar.


Csak azon csodálkoztam hogy az egész interneten nincs fent, akárhogy is próbálkoztam a keresésével. Miközben egy vicces könyvben meg benne van.

2014. dec. 15. 23:08
 5/10 anonim válasza:
Most itt próbálod kiélni a rasszista hajlamaidat, csak azt nem tudtad mi legyen az indok, erre beírtad ezt a béna viccet.. Gratulálok igazi humorherold vagy...
2014. dec. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tudod mindenkit ostobának tartok, aki valamilyen specifikus viccen nem tud nevetni.

Rossz ember az, aki nem tud nevetni:


-zsidóvicceken

-nácivicceken

-cigányvicceken

-kommunista vicceken

-liberálisos vicceken

-MSZP-s vicceken

-Jobbikos vicceken

-Fideszes vicceken

-rendőrvicceken

-szőkevicceken

-fehérvicceken

-arabvicceken

-négervicceken

-ázsiai vicceken

-drogos vicceken

-alkoholista vicceken.

-stb.


Sőt, azt az embert elképesztően tudom tisztelni, aki olyan vicceken bír nevetni, ami az ő valamilyen hovatartozását parodizálja ki és róla szól. Zsidó a zsidóviccen, plusz az összes többire is igaz ugyanez.


Nem tudom ismered-e azt a közmondást, hogy aki magán bír nevetni, az a világ egyik legnagyobb kincsét hordozza.


Legyen szó zsidóról vagy náciról, ha nem bír nevetni (a valóban vicces) zsidó- vagy náci vicceken és megsértődik, az egy ostoba állat.

2014. dec. 31. 15:06
 7/10 anonim válasza:
Nem vagyok se zsidó, se cigány mielőtt még félre értenéd, és lehet bennem van a hiba, hogy nem tudok olyan vicceken nevetni ami ártatlan emberek halálával kapcsolatos. Gondolom akkor is kacagnál rajta, ha a felmenőid halomra gyilkolásáról poénkodnának. Ez a te szinted, én elfogadom ezt, de addig könnyen nyomatod ezt a közhelyes dumát, amíg nem a saját családoddal történik hasonló.
2014. dec. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen azon is kacagnék, ha abból egy jó poénnal záródó viccet csinálnának.


Most komolyan, ne mondd már, hogy nem hallottad még azt a mondást, hogy az birtokolja a legnagyobb kincset, aki magán is bír nevetni. Meg a legrosszabb dolgokon.


Tudod van egy olyan is, biztos te is tapasztaltad már, amikor valami nagyon komoly dolgot az emberek vicceskedéssel, humorral próbálnak feldolgozni, mert túl nehéz szembenézniük a valósággal.

2014. dec. 31. 16:44
 9/10 anonim válasza:
Az utolsó mondatoddal teljesen egyetértek. Most lehet nem hiszed el, de én is viccet csinálok minden olyan dologból ami nekem egyébként nem a legjobb. Például most szilveszterkor is melóznom kellet, de barátok előtt poénra vettem az egészet, és így nekem is elviselhetőbb volt egy fokkal. Ettől független úgy vagyok vele, hogy vannak dolgok amikből viccet lehet csinálni, és vannak olyan dolgok amikből nem. Az más dolog ha te viccet csinálsz a saját dolgaidból, és más az ha halott emberekről viccelődünk mikor nem voltunk ott, és nem tudhatjuk milyen szenvedésen mentek keresztül. Ha egy túlélő csinálna ebből viccet magának, azt megérteném mert ahogy te is írtad, így akar kicsit enyhíteni a fájdalmán, vagy így akarja leplezni azt. Értem magát a viccet amit írtál, csak nevetni nem tudok rajta, mert ilyenkor mindig belegondolok, hogy mekkora szívás lehetett nekik.
2015. jan. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Na ennyiszer még nem írtam le azt, hogy vicc.. kicsit kómás vagyok. :D
2015. jan. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!