Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A griffmadaram bal szeme...

A griffmadaram bal szeme mindig tikkel! Szerintetek fertőző májgyulladást kapott?

Figyelt kérdés
-Vagy esetleg a helyett, hogy itt írok, amíg haldoklik, vigyem el a Roxfortba meggyógyíttatni?
2010. febr. 6. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal adjál neki nyugtatót, majd méregtelenítsd, egy beöntéssel. Meg fog gyógyulni reggelre veled együtt::))
2010. febr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én sárkányom meg köhög és prüszköl :D
2010. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A főnixem jó ideje nem égett el, pedig már itt lett volna az ideje 2 egész hete!!
2010. febr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egyszerűen csak agybajod van!XDXDXD
2010. febr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ne vidd a roxfortba, mert ott elmebeteg idióták és griffdoktornak beöltözött tömeggyilkosok vannak, akik ráizgulnak a griffekre.

Amúgy semmi baja nincs, az én griffemnek is tikkelt a szeme, de csak a szomszéd macskája miatt amíg meg nem ette(mármint a griff a macskát).

2010. febr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok

Ha nincs szomszéd macskád akkor biztos hogy májgyulladása van. Vidd el a legközelebbi mágusklubba.

2010. febr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
wow, az én unikornisomnak letört a szarva, a pegazusomnak pedig eltört a szárnya... :(
2010. febr. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
sztem csak szexhiánya van...nekemis mindig ezt csinálja a bal szemem ha...
2010. febr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!