Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Anya le akarja vágni Leventét,...

Anya le akarja vágni Leventét, a kakasomat és pörköltet főzni belőle! Segítség! Hogy akadályozzam meg?

Figyelt kérdés

Nem érti meg, hogy Levinek lelke van és nem érdekli, hogy vegetáriánus vagyok 3 éve, mert rájöttem bizonyos dolgokra amiről neki fogalma sincs. Holnap lesz a tor.

Meg kell akadályozzam.

Mit tegyek?

Hogyan mentsem meg Leventét?



2015. jan. 30. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Ereszd szabadon!
2015. jan. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
74%

Ha esetleg van zsebpénzed, akkor keríts egy másik kakast. Az anyud nem hiába nézte ki, kakas vérre fáj a foga, ezt a vágyát ki kell elégíteni, és a kakasod is megmenekül.

A másik verzió, olyan helyre ajándékozod a kakast, ahol biztosan nem vágják le. Amúgy ha megvolt az esélye, hogy anyud levágja, akkor szegény Levit miért szereztétek be?

Nekem is van mind kakasom, nyulam, és egyéb állataim, de én csak úgy hoztam haza őket, hogy mindenkit megígértettem, hogy nem vágják le őket, bár após minden hónapba eljátsza, hogy bizony levágja a nyulaimat, de csak poénból mondja. Remélem anyud is poénra gondolta, nem komolyan.

2015. jan. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A szabadon eresztés nem annyira jó öltelt előbb-utóbb megdöglik.
2015. jan. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

Vegyél egy másik kakast, Levit vidd el valamilyen helyre ahol nem hal meg. Levágják a hamis kakast,majd vissza hozod Leventét.

Előszöris mondd meg nekik,hogy terhes vagy /terhes a barátnőd ("szívrohamot kapnak"), majd mondd megnekik hogy csak vicceltél és gyorsan közöld velük,hogy újra itt van Levi a válasz tőlük ez lesz: Hála Istennek!

2015. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Gyűjts aláírásokat. A tyúkok biztosan a pártodra állnak.
2015. jan. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Szegény kakast már biztos kinyirták :(
2015. jan. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett Levivel? Itt, gyakorin mindenki a szívén viseli a sorsát! Neked szurkol(t)unk, Levente! :)
2015. jan. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Levi kegyelmet kapott! :)
2015. febr. 1. 07:08
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Áldassék az Úr neve! :))
2015. febr. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
74%
Meddig kapott kegyelmet?
2015. febr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!