Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit szólnátok hozzá, ha...

Mit szólnátok hozzá, ha kiderülne, hogy tényleg sajtból van a hold?

Figyelt kérdés

Végülis, gondoljatok bele, nem sokan jártak még ott, akik meg igen, mondhattak bármit, csak úgy viccből.


Tegyük hozzá, ha mackó sajtból lenne, az számomra egyenlő lenne a csalódással, viszont ha trapista, az annál kellemesebb lenne.


Ti mit gondoltok?


Kort, és nemet is írjatok. Köszi


2015. febr. 3. 14:17
 1/10 JulesM111 válasza:
95%
a drog rossz. értem?
2015. febr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Vizéli László válasza:

Lehet felőlem aranyból is. Sajna nem telik űrhajós utazásra így számomra lényegtelen miből van :)

F/27

2015. febr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Elég valószínű hogy sajtból van! Szerintem is trapista (mackó nem lehet mert az 3szög alakú!). És lehet amerika eltitkolja, pedig 1 évig ellehetne látni az emberiséget sajtal! Felháborító! Tüntetés a sajt-holdért? Mondjuk holnap? F/22
2015. febr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
megenném
2015. febr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hóból és tele lenne síelő kis holdlakókkal. igazi paradicsom lenne számomra. vagy ha már a paradicsomnál tartunk akkór paradicsomból xd :D

12/L

2015. febr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A gyermekkorom tönkre menne ettől.

5/F

2015. febr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor odaköltöztetnék 2 egeret és megvárnám hogy elszaporodjanak rajta. Aztán levadásznám őket! :3
2015. febr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát nem sajtból van?

Beszarás, én eddig azt hittem...

Ne már...!

2015. febr. 4. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na valljátok be, ti is örülnétek neki, ha tényleg sajtból lenne :D
2015. febr. 4. 23:06
 10/10 anonim válasza:
kérnék mintát belőle! viccet félretéve ahogy ez a videó bemutatta https://www.youtube.com/watch?v=5RlAzMQpqpk elég érdekes dolgok történnének ha sajtból lenne
2017. máj. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!