Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit szólnátok, ha megismernétek egy szép lányt és kiderülne, hogy rocker?

Figyelt kérdés

Szőke haja van, baba arca meg ilyen nagyon nőiesen öltözködik.

Aztán ha arra terelődik a téma, benyögi, hogy Avenged Sevenfold, Slipknot, Amon Amarth, meg ilyenek még, hogy Led Zeppelin, AC DC stb...


2015. jan. 24. 22:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Inkább ezeket hallgassa mint Justin Biebert.. :D
2015. jan. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Azt, hogy van ízlése.
2015. jan. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Wáááó nagyon tuti a zenei ízlésed :D Nekem bejönne :)
2015. jan. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
mért érdekeljen h mit hallgat? Én is hallgatok rockot is, mégse öltözöm feketébe mint legtöbb divatrokker
2015. jan. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

semmit,mit szóljak???:D

nekem jobban bejönnek ez ilyenek mint azok akik justin-t hallgatnak!:D

2015. jan. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
semmi gond vele,majd kinövi(vagy nem) :)
2015. jan. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 opened paradise ***** válasza:
100%
Elmorzsolnék egy könnycseppet,hogy nem csak fülhallgatóval hallgathatom a "zajomat" :D
2015. jan. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Csak mert nem akarok senkit elijeszteni. :D
2015. jan. 24. 22:20
 9/15 Pain for Pleasure ***** válasza:

Hasonló zenei ízléssel rendelkezem, és azt a volt barátomat se zavarta ez, aki tucat zenét hallgatott. :)

Szóval feleslegesen parázol, akinek megtetszel, annak ezzel együtt fogsz kelleni.

2015. jan. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azért remélem hazai zenét is hallgatsz. AC-DC-néha én is hallgatok de jobban szeretem a hazait.
2015. jan. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!