Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen vicces, cikis dolgok...

Milyen vicces, cikis dolgok tőrténtek meg veletek?

Figyelt kérdés

2015. febr. 10. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy történt. A múltkor épp szolgálatban voltam nagyon zűrös meló volt, és akkor épp jött velem szembe egy gyászoló házaspár és azt hitték, hogy temetkezési vállalkozó vagyok a fekete egyenruhám miatt (leszögezném, hogy sokszor megtévesztő az egyenruhám), de nem is ez a lényeg. Le akartak fizetni, hogy a papust illegálisan hamvasszam, én természetesen nem mentem bele. Nagyon kellemetlen volt számomra.
2015. febr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ma utolsó órám (9-10. óra) dupla tesi volt.

Ezen az órán általában játszunk. Ma is játszottunk, vagyis csak játszottunk volna... De ez nem játék volt, hanem háború.

Kapitánylabdáztunk. Az egész azzal kezdődött, hogy a csapatunk megnyerte az első meccset. Oké, elkezdjük a második meccset, de megtörtént ami ritkán szokott: a csapatunk egyik kulcsemberét sikeresen tökön dobták. Szegény feküdt a padlón, valahogy levittük őt a pályáról (persze azért röhögtünk is ezen).

Rólam tudni kell, hogy tesin, főleg az ilyen játék órákon rettentő passzív vagyok. Eco üzemmódban, takarék lángon végig állom/ülöm az órát (persze amikor a tanár nem figyel).

A második menet folytatásában is ezt a jó szokásomat végeztem (persze a labdák elől néha kihajoltam). Ekkor jött a második feketeleves: az a gyerek, aki a csapat emberét tökön dobta, megcsinálta velem is.

Nálam is lezajlott az egész szenvedős produkció, aztán a következő menetre összeszedtem magamat. De valahogy megint az a gyerek (aki nem mellesleg a padtársam is) eldobta a labdát, megint tökön talált. Én az életemért küzdöttem, az osztály röhögött.

Röhögtek akkor is, amikor már védelmező helyzetben álltam. Szerencsére kibírtam/kibírtuk az órát.


Holnap remélem nem fog ez megismétlődni. Ciki volt az egész.

2015. febr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Egyszer tesin a teremben kellett köröket futnunk. Az első körben megcsúsztam és elestem. Ez nálam nem újdonság, folyton esek-kelek, szóval senki nem lepődött meg. Fölkeltem, mentem tovább. Na igen ám, csak a 2. körben megint elestem, ugyanott, ugyanúgy. Ezután már néztek rám furán, volt aki röhögött is. Mindegy, mentem tovább és igen, a 3. körben megint pontosan ugyanúgy elestem. Csak ültem a földön és rohadtul nem értettem, hogy mi van :D Röhögtem meg sírtam is egyszerre. Persze mindenki odajött, 3 osztály volt egyszerre a teremben, szóval jó sok ember.. Körém álltak és csak néztek, hogy mi a fene van velem. Pöppet kínos volt :D
2015. márc. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
95%
Barátnőmmel egyszerre volt szerelmi bánatunk, úgy döntöttünk elmegyünk piálni. Az volt nekünk az első alkalom. Bementünk egy kocsmába, ahová egyébként az osztályunk nagy része járt péntekenként. Ott volt az egyik o.társunk is, leültünk hozzá. Meghívott minket egy tequilára meg egy abszintra. Csak ennyit ittunk, de úgy berúgtunk, hogy mikor elindultunk haza, én leestem a lépcsőn. Utána mentünk pár métert, bedőltünk egy bokorba és ekkor vettük észre, hogy a matektanár jön a járdán pár méterre tőlünk. Inkább feküdtünk még egy kicsit a bokorban :D
2015. márc. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Töri témazáró közben mentem wc-re(betétet cserélni)azért,mert akkor nincsenek a wc-ben... látta tanár hogy,valami van a kezemben,és nem hitte el hogy nem puska,ezért mindenki előtt fel kellett mutatnom...

utólag kicsit vicces is,de akko nem volt az.

2016. aug. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tegnaop kidobóztunk és az egyik gyerek tökét eltalálták

Ma is kidobóztunk és fogra egyfolytába nehogy megint eltalálják

Meg még ma mielőtt játszottunk volna feladatokat csináltunk hogy mindenki az ablakhoz állt és pl.fókában eljön a tanár felé visszafele futás

Na szal volt egy olyan feladat hogy egy lábon ugráltunk és olyan borzasztóan viccesen néztünk ki

Hogy nem birtuk ki a röhögést

Hozzáteszem én az összes feladatot végig röhögtem és arra kellet koncentrálnom hogy nem röhögsz nem röhögsz nem röhögsz...de valaki mindig megnevettet és

Van amikor tegnapelött egyik osztálytársam nagyon röhögött meg mindenki nagyon hye vilt és kérdi hogy min röhög


-hát mer ha

Ekkor valaki közbe szólt

-tudjuk tudjuk neked röhögnöd kell ha a másik is röhög



Meg tegnal kértek tőlünk almát és az egyik hye gyerek azt monda nem!ez a miénk almánk

2019. szept. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy igy leirva nem vicces de ha láttátok volna bepisátok a röhögéstől


Több vicces dolog is van de van amire nem emlékszem

2019. szept. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ezt az első hetet végig röhögtem a suliban
2019. szept. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindenki(1 kivétel) suliról írt

És 3an tesiről de csak én irtam vicceset habár végig röhőgtem az utolsókat azt hiszem nyáron bekentem magam nevetgéllel!:D

2019. szept. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!